2020-12-03T20:50:00+01:00 Dramatyczne sceny pobicia...Krew tancerki disco polo była niemal wszędzie. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/12/dramatyczne-scenyzwerbowali-ja-a-pozniej-pobili-krew-tancerki-disco-polo-byla-niemal-wszedzie-1606830372.jpg

Dramatyczne sceny pobicia...Krew tancerki disco polo była niemal wszędzie.

Redakcja , 03 Grudzień 2020  20:50
Dramatyczne sceny pobicia...Krew tancerki disco polo była niemal wszędzie.
Źródło zdjęć: http://instagram.com/juliaa_kupiec

Trzech mężczyzn sposobem zwerbowało ją z domu pod pretekstem przesyłki z poczty kwiatowej.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Branża disco polo, choć rozbawiona i rozśpiewana, czasem przynosi tragiczne informacje. Blask fleszy i uwielbienie fanów, to jasna strona tanecznej mocy. Niebezpieczeństwo jednak czyha na każdego po równo, a kiedy do gry wchodzą prawdziwi bandyci, każdy immunitet może okazać się totalnie zbędny.

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!

Była tancerka disco polo, artystka, która współpracowała z formacją Extazy, została jakiś czas temu ciężko pobita tuz pod swoim domem. Mowa o zjawiskowej Julii Kupiec. Trzech mężczyzn sposobem zwerbowało ją z domu pod pretekstem przesyłki z poczty kwiatowej...po rozegrało się prawdziwe piekło. Tancerka o wszystkim opowiedziała w mediach społecznościowych:

„Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. O sytuacji, którą się z Wami podzielę wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie.Jednak magia przekazywania informacji za pomocą social mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją. W związku z tym, że nie chcę aby krążyły nieprawdziwe historie jestem winna (szczególnie tym osobom, które się o mnie szczerze martwią ) faktyczny opis zaistniałej sytuacji. W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostalam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji... Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam za moją nieobecność na instagramie. Ps. W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe.”

Zdjęcia z zakrwawioną głową i podłogą mówią wiele o brutalności tego zachowania. Całej branży disco polo jest bardzo przykro, że doszło do takiego wydarzenia. Mamy nadzieję, że bandyckie postępowanie nigdy więcej nie będzie miało miejsca w discopolowym świecie.

Zobacz również: Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  2. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  3. Gwiazda disco polo dodała szokujący wpis! Monika Chwajoł odcina się od zawistnych ludzi w swoim życiu?!
  4. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  5. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  6. Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  7. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm
  8. Elwira Mejk rozpoczyna nowy rozdział w życiu?! Gwiazda disco polo wystąpi w popularnym serialu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami