2017-12-30T16:52:00+01:00 Oficjalnie! Program Vipo - Disco Hity znika z anteny Polo TV! Co dalej? https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/oficjalnie-program-vipo-disco-hity-znika-z-anteny-polo-tv-co-dalej-1514648004.jpg

Oficjalnie! Program Vipo - Disco Hity znika z anteny Polo TV! Co dalej?

Redakcja , 30 Grudzień 2017  16:52
Oficjalnie! Program Vipo - Disco Hity znika z anteny Polo TV! Co dalej?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wydawcy programu Vipo - Disco Hity oficjalnie potwierdził informację o zniknięciu z anteny.

Reklama

Dziś na antenie telewizji Polo TV został wyemitowany ostatni odcinek programu VIPO - Disco Hity. Potwierdził tą informację wydawca programu jak również sam prowadzący Wojtek Grodzki 

Czołem wszystkim ???? Tak. To prawda. To był na ten moment ostatni odcinek Vipo. Podkreślam tu sformułowanie "Na ten moment". Nie żegnamy się. Mówimy tylko do zobaczenia. Pragnę podziękować wszystkim, którzy od 2009 roku robili z nami ten program. Robiliśmy go dla Was. Krótka chwila oddechu przyda się wszystkim. Nam i Wam. Fajnie, że mogliśmy być razem z Wami w każde sobotnie przedpołudnie. Tymczasem na chwilkę znikniemy. Wrócimy znacznie lepsi ???? Jeszcze raz - wielkie dzięki i do zobaczenia ! Wszystkiego co najlepsze - dla Was i Waszych rodzin. Szczęśliwego Nowego Roku 2018. Będzie dobrze ????

Nasza redakcja od dwóch lat współpracowała z programem Vipo i wspólnie ze wspomnianymi wcześniej osobami tworzyliśmy jeden z najciekawszych programów o muzyce disco polo w Polsce. Było to dla nas nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale również wyzwaniem.

Miłośnikom muzyki disco polo & dance może przekazać, że już w lutym odbędą się próbne zdjęciea do nowego programu. Prowadzącym będzie oczywiście Wojtek Grodzki oraz jedna z gwiazd disco polo. To doskonała informacja dla fanów programu Vipo oraz samego Wojtka, który co sobotę budził nas najlepszą muzyką.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'
  2. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca skąpym bikini! Fanom opadły szczęki 'Wyglądasz pięknie'
  4. Wyjątkowa premiera w świecie disco polo! Nie możecie tej nowości przegapić! Będzie hitem roku 2021?!
  5. Koncerty disco polo bez publiczności?! Rusza kolejna edycja! Plejada gwiazd na scenie!
  6. Wyjątkowy jubileusz uwielbianego gwiazdora disco polo! Pora otwierać szampana! Jest niespodzianka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami