2017-12-30T16:52:00+01:00 Oficjalnie! Program Vipo - Disco Hity znika z anteny Polo TV! Co dalej? Wydawcy programu Vipo - Disco Hity oficjalnie potwierdził informację o zniknięciu z anteny. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/oficjalnie-program-vipo-disco-hity-znika-z-anteny-polo-tv-co-dalej-1514648004.jpg Disco-Polo.info

Oficjalnie! Program Vipo - Disco Hity znika z anteny Polo TV! Co dalej?


Autor: Goliat, 30 Grudzień 2017  16:52
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wydawcy programu Vipo - Disco Hity oficjalnie potwierdził informację o zniknięciu z anteny.

Oficjalnie! Program Vipo - Disco Hity znika z anteny Polo TV! Co dalej?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Ela Kliś z taneczną premierą „Baila Baila” gorąca nowość na koniec lata
  2. 4Ever zaskakuje nowym singlem „SuperAmba”. To zupełnie nowy klimat na scenie disco polo
  3. Mega premiera „Nasza Bajka” od To jest TO rozgrzewa końcówkę lata
Reklama

Dziś na antenie telewizji Polo TV został wyemitowany ostatni odcinek programu VIPO - Disco Hity. Potwierdził tą informację wydawca programu jak również sam prowadzący Wojtek Grodzki 

Czołem wszystkim ???? Tak. To prawda. To był na ten moment ostatni odcinek Vipo. Podkreślam tu sformułowanie "Na ten moment". Nie żegnamy się. Mówimy tylko do zobaczenia. Pragnę podziękować wszystkim, którzy od 2009 roku robili z nami ten program. Robiliśmy go dla Was. Krótka chwila oddechu przyda się wszystkim. Nam i Wam. Fajnie, że mogliśmy być razem z Wami w każde sobotnie przedpołudnie. Tymczasem na chwilkę znikniemy. Wrócimy znacznie lepsi ???? Jeszcze raz - wielkie dzięki i do zobaczenia ! Wszystkiego co najlepsze - dla Was i Waszych rodzin. Szczęśliwego Nowego Roku 2018. Będzie dobrze ????

Nasza redakcja od dwóch lat współpracowała z programem Vipo i wspólnie ze wspomnianymi wcześniej osobami tworzyliśmy jeden z najciekawszych programów o muzyce disco polo w Polsce. Było to dla nas nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale również wyzwaniem.

Miłośnikom muzyki disco polo & dance może przekazać, że już w lutym odbędą się próbne zdjęciea do nowego programu. Prowadzącym będzie oczywiście Wojtek Grodzki oraz jedna z gwiazd disco polo. To doskonała informacja dla fanów programu Vipo oraz samego Wojtka, który co sobotę budził nas najlepszą muzyką.

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 30 Grudzień 2017  16:52

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowa wersja „Ruda Tańczy Jak Szalona” bije rekordy. Czadoman, Majki & Kumi zaskoczyli scenę disco polo
  2. Publiczność w szale! Long & Junior porwali tłumy na Dożynkach w Pruszczu – te hity zrobiły furorę
  3. Luka Rosi prezentuje nowy singiel „Kocham ją” – romantyczna propozycja, która już zdobyła setki tysięcy odtworzeń
  4. O której występ Skolima na imprezie Przebój Lata Radia ZET i Polsatu 2025?!
  5. Masters szykuje nowy teledysk! Fani będą zaskoczeni nadchodzącą premierą i wyjątkowym projektem
  6. Mezo, RoxaOK i MiG zagrają w Grudzi. Dożynki Gminno-Parafialne 2025
  7. Thomas Dance zaskakuje nowym singlem „Nie pytaj mnie o to” – klimatyczna produkcja podbija serca słuchaczy
  8. Takiego hitu nikt się nie spodziewał! Iwona Cichoń w premierze „Za te Twoje piykne łocka” podbijają scenę disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły