2023-03-25T22:35:00+01:00 Maciej Smoliński - prezenter Polo TV, który zrobił karierę w muzyce! Zobaczcie jego genialny występ na ż Zobacz niesamowity występ Macieja Smolińskiego na żywo, który robi furorę wśród fanów muzyki disco polo! Odkryj, jak prezenter telewizji Polo TV stał się jednym z najbard https://disco-polo.info/uploads/news/maciej-smolinski---prezenter-polo-tv-ktory-zrobil-kariere-w-muzyce-zobaczcie-jego-genialny-wystep-na-zywo-prosto-ze-zgierza-videojpg.jpg

Maciej Smoliński - prezenter Polo TV, który zrobił karierę w muzyce! Zobaczcie jego genialny występ na żywo prosto ze Zgierza! | VIDEO

Autor: Adam Begier , 25 Marzec 2023  22:35
Maciej Smoliński - prezenter Polo TV, który zrobił karierę w muzyce! Zobaczcie jego genialny występ na żywo prosto ze Zgierza! | VIDEO
Źródło zdjęć: facebook.com/maciej.smolinski.10

Zobacz niesamowity występ Macieja Smolińskiego na żywo, który robi furorę wśród fanów muzyki disco polo! Odkryj, jak prezenter telewizji Polo TV stał się jednym z najbardziej utalentowanych artystów sceny muzycznej.Reklama

  Reklama

  Od wielu lat Maciej Smoliński jest znany jako jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizji Polo TV. Jednak od pewnego czasu, młody i pełen energii Smoliński zaczął coraz częściej pokazywać swoje muzyczne umiejętności. Nie tylko występuje w teledyskach innych artystów, ale również śpiewa własne piosenki, a ostatnio zaskoczył fanów swoim wokalnym występem na żywo.

  Zobacz również: Zaskakująca metamorfoza Roxany Orłowskiej – Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda disco polo

  "To były piękne dni" - nowy cover Macieja Smolińskiego

  Dziś na stronie disco-polo.info pojawiło się nagranie, które wywołało wiele emocji wśród fanów muzyki disco polo. Na nagraniu możemy zobaczyć Macieja Smolińskiego śpiewającego jeden z największych polskich przebojów, jakim jest "To były piękne dni". Wokalista wystąpił na żywo w Zgierzu, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie wśród fanów.

  Wideo, które zostało opublikowane na facebooku, zostało bardzo ciepło przyjęte przez internautów. Maciej Smoliński zaprezentował się jako wokalista pełen energii i pasji do muzyki, co spotkało się z pozytywnymi komentarzami wśród fanów.

  Reklama

  Młody artysta ma na swoim koncie wiele hitów disco polo, które zdobyły ogromną popularność w Polsce. Należą do nich takie utwory, jak "Na fali" czy "Ile bym dał", które wielokrotnie były emitowane w radiu i telewizji. Co więcej, Maciej Smoliński ma na swoim koncie wiele innych muzycznych sukcesów, w tym świetny duet z Agnieszką z zespołu Exaited.

  Maciej Smoliński - młody, utalentowany i ambitny artysta

  Maciej Smoliński to nie tylko prezenter i wokalista, ale również młody i utalentowany artysta, który cały czas poszukuje nowych wyzwań i inspiracji. Jego nieustanne zaangażowanie w pracę nad własnymi piosenkami oraz występami na żywo przyciąga uwagę fanów muzyki disco polo.

  Młody wokalista ma w swoim repertuarze wiele znanych utworów, które łączą w sobie charakterystyczne dla muzyki disco polo rytmy i melodyjne refreny. Jego energiczne i pozytywne utwory są bardzo lubiane przez fanów muzyki, którzy chętnie śpiewają je na imprezach i dyskotekach.

  Zobaczcie nagranie i dajcie znać jak Wam się podoba.

  Reklama

  Maciej Smoliński - Zapomnieć

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "W Klubie" - Nowa piosenka Malutkiej, która podbije klubowe parkiety?! Premiera disco polo!
  2. "Gdzie Jesteś Kochana" - Przebój od Kenzo
  3. Premiera: Masters "Miłość Piękna Jest" - Nowy Hit
  4. "Tej Nocy" - nowa produkcja od Szmajkowskiego! Podbije świat disco polo?
  5. Ruszył Projekt Gwiazda - Twoja droga na szczyt disco polo!
  6. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  7. Disco Polo Music telewizja z muzyką disco polo
  8. „Balet” - Nowa klubowa odsłona hitu Geska!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie