Reklama


Reklama

Tego jeszcze nie było? Msza Święta z okazji sukcesu topowej gwiazdy disco polo!

2019-11-18T18:06:00+01:00 Tego jeszcze nie było? Msza Święta z okazji sukcesu topowej gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/tego-jeszcze-nie-bylo-msza-swieta-z-okazji-sukcesu-topowej-gwiazdy-disco-polo-1574024954.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/bayerfull/ fot. Michał Brodowski
Reklama


Życie gwiazd

Niewiarygodne, a jednak! Za nami Msza Święta Dobroczynna z okazji jubileuszu jednej z najpopularniejszych formacji disco polo

Reklama

Niewiarygodne, a jednak! Jedna z najpopularniejszych grup disco polo, która popularność zdobyła również poza granicami naszego kraju uroczyście świętowała swój sukces. Z tej okazji odbyła się również Msza Święta Dobroczynna. Na tym jednak nie koniec! 

Zobacz również: Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!

Formacja Bayer Full świętowała swoje 35-lecie działalność artystycznej! Grupa disco polo, która swoją muzyką podbiła również rynek chiński należy do grona topowych wykonawców muzyki tanecznej. To właśnie ich przeboje chętnie są grane nie tylko podczas wesel czy uroczystości rodzinnych, ale również w radiu i telewizji. Choć niedawno stawiali swoje pierwsze kroki, dziś świętują swój jubileusz! 

BAYER FULL W PODZIĘKOWANIU FANOM!

- Świętujemy 35lecie działalności artystycznej Bayer Full z tej okazji odbyła się Msza Św. Dziękczynna a później takie niespodzianki #jadeitoweplyty DZIĘKUJEMY wszystkim fanom za to, że jesteście z nami tyle już lat - napisał zespół Bayer Full udostępniając kilka zdjęć 

Lider zespołu Sławomir Świerzyński to osoba niezwykle medialna! Artysta potrafi wypowiadać się na wiele tematów czym zdobywa wśród internautów jeszcze większą uwagę. Czy to właśnie jego otwartość okazała się kluczowa dla sukcesu Bayer Full?

Z okazji jubileuszu formacji disco polo odbyła się Msza święta. Następnie członkowie zespołu świętowali swój sukces w kameralnym gronie. Wydarzenie nie obyło się jednak bez reakcji fanów, którzy z marszu zaczęli gratulować sukcesu w komentarzach pod wpisem. 

Zobacz również: Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  2. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!
  3. SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.