Reklama
Polecamy


Reklama

Takiej „gwiazdy” w disco polo nikt jeszcze nie nie widział. FILM podbija internet!

2020-06-16T18:00:00+02:00 Takiej „gwiazdy” w disco polo nikt jeszcze nie nie widział. FILM podbija internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/takiej-gwiazdy-w-disco-polo-nikt-jeszcze-nie-nie-widzial-1592002020.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama


Życie gwiazd

Piękne Panie występujące na scenie, uwielbiają również dobrze i seksownie wyglądać, więc poświęcają swój czas, by dopieszczać nienaganną figu

Reklama

Wokalistki disco polo dbają o swoje ciała i odpowiednią kondycję. Jak wszyscy wiemy, praca ta nie polega jedynie na wydobywaniu z siebie dźwięków i kontakcie z publicznością.

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Piękne Panie występujące na scenie, uwielbiają również dobrze i seksownie wyglądać, więc poświęcają swój czas, by dopieszczać nienaganną figurę. Efekty działań możemy podziwiać później na deskach festiwalowych i koncertowych scen! Do niebywale wysportowanych artystek należy Elwira Mejk!

Wokalistka ćwiczy i zawsze wygląda idealnie! Jej niesamowicie wygimnastykowane ciało, mogliśmy podziwiać na ostatniej instagramowej relacji. Piosenkarka opublikowała film, na którym bez trudu i kszty niepewności, robi kilka „gwiazd” po kolei! Chodzi oczywiście o trick gimnastyczny, w którym podpierając ciało wyłącznie na rękach, przekręcamy się o 360 stopni, z nogami do góry!

Akrobacja ta, jest bardzo ciężka do zrealizowania dla zwykłego laika. Fakt, że artystka potrafi ją wykonać, potwierdza dodatkowo, że jej ciało jest odpowiednio rozciągnięte! Patrząc na wokalistkę, śmiało można jej pozazdrościć nie tylko talentu wokalnego i wspaniałej kariery, ale również niesamowitych umiejętności ruchowych.

A Wy potraficie zrobić gwiazdę?

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.