Reklama


Reklama

Szok! Wokalistka disco polo w samym staniku na scenie! To już przesada?! | VIDEO

2019-05-01T20:30:00+02:00 Szok! Wokalistka disco polo w samym staniku na scenie! To już przesada?! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/szok-wokalistka-disco-polo-w-samym-staniku-na-scenie-to-juz-przesada-video-1556712074.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Małgorzata Godlewska
Reklama


Ogólna

Artystka disco polo pokazała swoje wdzięki na scenie!

Reklama

Miała być wielka kariera muzyczna w świecie disco polo we dwoje, a narazie jest solowy projekt i koncerty w samym staniku. Mowa o projekcie Sióstr Godlewskich, który miał podbić świat muzyki tanecznej, a jest zupełnie inaczej.

Zobacz również: Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!

Na tę chwilę na scenie widzimy tylko jedną z sióstr - Małgorzatę, bowiem Esmeralda robi wszystko tylko nie śpiewa. Mogliśmy ją zobaczyć na Fame MMA, gdzie przegrała swoją walkę z Martą Linkiewicz, czy na Instagramie, gdzie wrzuca mnóstwo postów i filmów.

Natomiast Gosia cały czas prężnie działa na rynku disco polo, ale w dość nietypowy sposób. Podczas swoich koncertów pokazuje naprawdę bardzo dużo ciała. Nie boi się prowokować i zachwycać swoich fanów w samym staniku. Jest to jedyna osoba z branży disco polo, która na scenie tak się prezentuje. 

Ten kontrowersyjny ubiór oczarował wielu fanów muzyki disco polo, którzy dzielnie pod sceną podziwiają Małgorzatę, która śpiewa m.in. przebój pt. "Agnieszka".

Czy uważacie, że sam stanik na wokalistce disco polo to dobry pomysł?

Zobacz również: Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!
  2. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!
  3. Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.