Reklama
Polecamy


Reklama

Seksowna wokalistka disco polo skąpana w słońcu! Zdjęcie rozgrzało internet!

2020-05-14T20:21:00+02:00 Seksowna wokalistka disco polo skąpana w słońcu! Zdjęcie rozgrzało internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/seksowna-wokalistka-disco-polo-skapana-w-sloncu-zdjecie-rozgrzalo-internet-1589460911.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/malgorzata_godlewska_official
Reklama


Ogólna

Którą gwiazdę disco chcielibyście zobaczyć w podobnej odsłonie?

Reklama

Świat disco polo czeka na koncertowy renesans. Pogoda nastraja coraz lepiej. Pierwsze promienie wiosennego słońca wszyscy mamy już dawno za sobą, ale to wcale nie świadczy o tym, że za nami zmysłowe zdjęcia znanych wokalistek.

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Faktycznie, w sieci pojawiło się już kilka ostrych, wiosennych fotek, ale ten sezon dopiero się zaczyna i żaden wirus nie będzie w stanie powstrzymać publikowania kuszących fotografii. Zwiastun tego, co zobaczymy w tej wakacyjnej odsłonie, zaserwowała nam Małgorzata Godlewska.

Artystka udostępniła zdjęcie, na którym siedzi na sofie, ubrana w skąpe ciuchy, a jej ciało oblewają słoneczne promienie. I trzeba przyznać, że gdybyśmy zobaczyli taką zapowiedź filmu, to tłumnie ruszylibyśmy do kin obejrzeć cały projekt. I tak właśnie będzie w przypadku podglądania przez fanów, ich ślicznych, muzycznych idolek.

Zdjęcie Małgosi, to naprawdę bardzo gorąca i namiętna publikacja, a słoneczny akcent dodatkowo nastraja nas wszystkich na wyjątkowo upalne i namiętne lato. Którą gwiazdę disco chcielibyście zobaczyć w podobnej odsłonie?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.