2020-12-20T07:30:00+01:00 Szokujące zdjęcie Godlewskiej. Pokazała gołe pośladki, posypane białym proszkiem https://disco-polo.info/uploads/news/szokujace-zdjecie-godlewskiej-pokazala-gole-posladki-posypane-bialym-proszkiemjpg.jpg

Szokujące zdjęcie Godlewskiej. Pokazała gołe pośladki, posypane białym proszkiem

Redakcja , 20 Grudzień 2020  07:30
Szokujące zdjęcie Godlewskiej. Pokazała gołe pośladki, posypane białym proszkiem
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzata_godlewska_official

Artystka udostępniła treść, którą oglądać powinni jedynie dorośli i najlepiej tylko ci o mocnych nerwach. Celebrytka na udostępnionej fotografii, pozuje w czerwonym fartuchu ze świątecznymi elementami


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Kontrowersja w disco polo, zdarza się nadzwyczaj rzadko. Artyści raczej postępują z duchem społecznego kodeksu, trzymając się kurczowo ludzkiej przyzwoitości. Od każdej reguły istnieje jednak wyjątek i w branży tanecznej, ta teza również ma realne zastosowanie.

Zobacz również: Cudowna gwiazda disco polo - Marta Konopla Yoko odsłoniła piękne ciało! Wokalistka oczarowała idealną figurą!

Jedna z gwiazd, od lat burzy wszelkie bariery i raz po raz przekracza istniejące granice. Chodzi oczywiście o Małgorzatę Godlewską, dla której pojęcie wstydu i onieśmielenia nie istnieje.

Prawie każda jej publikacja, to kadry kipiące seksem i nieprzyzwoitością. Nie inaczej jest przy okazji jednego z najnowszych postów. Artystka udostępniła treść, którą oglądać powinni jedynie dorośli i najlepiej tylko ci o mocnych nerwach. Celebrytka na udostępnionej fotografii, pozuje w czerwonym fartuchu ze świątecznymi elementami.

Cała sesja odbywa się w kuchni, a najbardziej intrygujący jest fakt, że piosenkarka nie ma na sobie nic oprócz wspomnianego fartucha. Małgorzata postanowiła „skorzystać” z leżącej na kuchennym blacie mąki, którą wysmarowała sobie nagie pośladki.

Cały kadr jest bardzo gorący i potęguje w głowach obserwujących najbardziej niegrzeczne myśli. Trzeba przyznać, że gwiazda bardzo odważnie i zmysłowo podchodzi do przedświątecznego okresu.

Zobaczcie upojną sesję i napiszcie co sądzicie.

Zobacz również: Gwiazda disco polo dodała szokujący wpis! Monika Chwajoł odcina się od zawistnych ludzi w swoim życiu?!

Godlewska w kuchni zaskakuje
Godlewska w kuchni zaskakuje
Godlewska potrafi zaszaleć
Godlewska potrafi zaszaleć
Godlewska w stroju Mikołaja
Godlewska w stroju Mikołaja
Tak odważnie w świecie disco polo dawno nie było
Tak odważnie w świecie disco polo dawno nie było
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo wraca do gry! W sieci pojawiła się muzyczna premiera zespołu Exelent!
  3. Akcent, Boys i Classic! Historyczne spotkanie gigantów disco polo! Wiemy, co przygotowali artyści!
  4. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  5. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  6. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  7. Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!
  8. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami