Reklama


Reklama

Szok w świecie disco polo. Minęło wiele lat, a ona wciąż tańczy!

2020-04-21T15:49:00+02:00 Szok w świecie disco polo. Minęło wiele lat, a ona wciąż tańczy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/szok-w-swiecie-disco-polo-minelo-wiele-lat-a-ona-wciaz-tanczy-1587199572.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama


Życie gwiazd

Może my Polacy po prostu kochamy szalone kobiety? A może zwyczajnie uwielbiamy dobre disco?

Reklama

Jeżeli zaczęlibyśmy klasyfikować przeboje disco polo, to trzeba byłoby stworzyć kilka nazw, obiektywnie określających dany utwór. I tak piosenka osiągająca przeciętny sukces, mogłaby zyskać miano hitu, numer ze sporymi osiągnięciami miano przeboju, a kawałek z absolutnej czołówki dostałby tytuł turbo mega hitu!

Zobacz również: Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Przedstawiamy Wam zatem najwłaściwszy przykład tego ostatniego. „Ruda tańczy jak szalona”...piosenka stworzona przez artystę o niebywałej charyzmie, swego czasu nucona była przez całą Polskę. Utwór był na tyle popularny, że stworzono również wersję dla dzieci, w której tytułowa Ruda piszczała równie głośno co w oryginale, lecz z innego powodu niż wymyślił to sobie Czadoman.

Cała ta popularność przyniosła efekt, który wyniósł Pawła Dudka na discopolowy ołtarz i zapewnił mu na nim dożywotnie miejsce. 120 mln wyświetleń w serwisie YouTube, taka liczba pojawiła się ostatnio pod filmem.

Liczba, która świadczy o tym, że piosenka „Ruda tańczy jak szalona” jest ponadczasowa i za 25 lat będzie grana na każdej tanecznej imprezie jak dziś np. „Jesteś szalona” zespołu Boys.

Może my Polacy po prostu kochamy szalone kobiety? A może zwyczajnie uwielbiamy dobre disco? Jedno jest pewne. Czadoman stworzył coś, co będzie już zawsze. Spełnił marzenie każdego artysty.

Gratulacje!

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!
  2. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.