Reklama
Polecamy


Reklama

Szok w świecie disco polo. Minęło wiele lat, a ona wciąż tańczy!

2020-04-21T15:49:00+02:00 Szok w świecie disco polo. Minęło wiele lat, a ona wciąż tańczy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/szok-w-swiecie-disco-polo-minelo-wiele-lat-a-ona-wciaz-tanczy-1587199572.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama


Życie gwiazd

Może my Polacy po prostu kochamy szalone kobiety? A może zwyczajnie uwielbiamy dobre disco?

Reklama

Jeżeli zaczęlibyśmy klasyfikować przeboje disco polo, to trzeba byłoby stworzyć kilka nazw, obiektywnie określających dany utwór. I tak piosenka osiągająca przeciętny sukces, mogłaby zyskać miano hitu, numer ze sporymi osiągnięciami miano przeboju, a kawałek z absolutnej czołówki dostałby tytuł turbo mega hitu!

Zobacz również: PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!

Przedstawiamy Wam zatem najwłaściwszy przykład tego ostatniego. „Ruda tańczy jak szalona”...piosenka stworzona przez artystę o niebywałej charyzmie, swego czasu nucona była przez całą Polskę. Utwór był na tyle popularny, że stworzono również wersję dla dzieci, w której tytułowa Ruda piszczała równie głośno co w oryginale, lecz z innego powodu niż wymyślił to sobie Czadoman.

Cała ta popularność przyniosła efekt, który wyniósł Pawła Dudka na discopolowy ołtarz i zapewnił mu na nim dożywotnie miejsce. 120 mln wyświetleń w serwisie YouTube, taka liczba pojawiła się ostatnio pod filmem.

Liczba, która świadczy o tym, że piosenka „Ruda tańczy jak szalona” jest ponadczasowa i za 25 lat będzie grana na każdej tanecznej imprezie jak dziś np. „Jesteś szalona” zespołu Boys.

Może my Polacy po prostu kochamy szalone kobiety? A może zwyczajnie uwielbiamy dobre disco? Jedno jest pewne. Czadoman stworzył coś, co będzie już zawsze. Spełnił marzenie każdego artysty.

Gratulacje!

Zobacz również: Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Paula Karpowicz (Top Girls) w ramionach przystojnego mężczyzny! Wielka miłość w świecie disco polo
  2. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  3. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.