Reklama
Polecamy


Reklama

Syn cesarza postawił na wielkie zmiany! Będziecie w szoku!

2019-09-20T07:00:00+02:00 Syn cesarza postawił na wielkie zmiany! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/syn-cesarza-postawil-na-wielkie-zmiany-bedziecie-w-szoku-1568817096.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Co za zmiana!

Reklama

Dzieci cesarza disco polo od zawsze byli skazani na sukces. Często jest tak, że powiedzenie - niedaleko pada jabłko od jabłoni, staje się bardzo aktualne i idealnie pasuje do rzeczywistości.

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Przyjęło się, że młodzi ludzie idą w ślady swoich rodziców, który są dla nich ogromnym autorytetem i wzorem do naśladowania. Nie inaczej jest w przypadku uzdolnionego potomstwa cesarza, Sławomira Świerzyńskiego, który wychował swoje dzieci na uzdolnionych muzyków.

Dotychczas występowały razem z tatą. Nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Młode pokolenie Świerzyńskich niedawno podjęło decyzje o zmianie, która wyszła im na dobre.

Dzieci cesarza występują teraz samodzielnie w formacji Baby Full, która ma ogromny potencjał.

Niedawno w internecie opublikowali kontrowersyjne zdjęcie, które było powodem do konwersacji wśród internautów. Damian, który do tej pory słynął z dłuższych włosów, postawił wszystko na jedną kartę i przeszedł metamorfozę.

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Po jego uroczej kitce została jedynie pamiętna fotografia. Lepiej bez czy z?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.