Reklama


Reklama

Syn cesarza postawił na wielkie zmiany! Będziecie w szoku!

2019-09-20T07:00:00+02:00 Syn cesarza postawił na wielkie zmiany! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/syn-cesarza-postawil-na-wielkie-zmiany-bedziecie-w-szoku-1568817096.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Co za zmiana!

Reklama

Dzieci cesarza disco polo od zawsze byli skazani na sukces. Często jest tak, że powiedzenie - niedaleko pada jabłko od jabłoni, staje się bardzo aktualne i idealnie pasuje do rzeczywistości.

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Przyjęło się, że młodzi ludzie idą w ślady swoich rodziców, który są dla nich ogromnym autorytetem i wzorem do naśladowania. Nie inaczej jest w przypadku uzdolnionego potomstwa cesarza, Sławomira Świerzyńskiego, który wychował swoje dzieci na uzdolnionych muzyków.

Dotychczas występowały razem z tatą. Nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Młode pokolenie Świerzyńskich niedawno podjęło decyzje o zmianie, która wyszła im na dobre.

Dzieci cesarza występują teraz samodzielnie w formacji Baby Full, która ma ogromny potencjał.

Niedawno w internecie opublikowali kontrowersyjne zdjęcie, które było powodem do konwersacji wśród internautów. Damian, który do tej pory słynął z dłuższych włosów, postawił wszystko na jedną kartę i przeszedł metamorfozę.

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Po jego uroczej kitce została jedynie pamiętna fotografia. Lepiej bez czy z?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  3. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.