Reklama


Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów z gwiazdami disco polo! Zobacz kto wystąpi 31 grudnia 2019 na Stadionie Śląskim!

2019-12-12T10:15:00+01:00 Sylwestrowa Moc Przebojów z gwiazdami disco polo! Zobacz kto wystąpi 31 grudnia 2019 na Stadionie Śląskim! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/sylwestrowa-moc-przebojow-z-gwiazdami-disco-polo-zobacz-kto-wystapi-31-grudnia-2019-na-stadionie-slaskim-1576064135.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Telewizja Polsat ściągnęła na Stadion Śląski największe gwiazdy disco polo. Wśród nich MIG, DAJ TO GŁOŚNIEJ, RONNIE FERRARI, DEFIS, LONG & JUNIOR

Reklama

Spędź ten czas razem z nami! Największe gwiazdy disco polo na Stadionie Śląskim podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Wiemy, kto wystąpi podczas Sylwestra w Chorzowie.

Telewizja Polsat ściągnęła na Stadion Śląski największe gwiazdy disco polo. To właśnie tam podczas tej niezwykłej sylwestrowej nocy, na jednej scenie wystąpią uwielbiane gwiazdy ze świata disco polo, ale i nie tylko. Będzie to zespół Mig, Miły Pan, Daj to Głośniej, Defis, After Party, Long & Junior, Ronnie Ferrari, a także Sławomir.

Z pewnością nie zabraknie ich największych przebojów. Zespol Mig z pewnością zaśpiewa swój hit „Miód malina” , Miły Pan bez wątpienia ściągnie swoje tytułowe „Małolatki” , a grupa Defis nie omieszka zapytać „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub” , w końcu taka noc zdarza się tylko raz w roku. Tej nocy nie może również zabraknąć największych hitów disco polo jak "Królowa", czy "Mama ostrzegała".

Poza wykonawcami ze świata disco polo na scenie pojawią się również artyści muzyki popularnej. Wśród nich między innymi Maciej Maleńczuk, Cleo, Dj Bobo, Michał Wiśniewski, zespół Feel, Enej, a także Piersi.

Sylwester będzie emitowany na antenie telewizji Polsat od godziny 20:00. Zdecydowanie jest to jedna z lepszych opcji na tą magiczną noc. W końcu jaki Sylwester, taki cały Nowy Rok.

Warto przemyśleć, z kim i gdzie spędzić tą wyjątkową noc. Kto wybiera się na stadion śląski?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!
  2. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!
  3. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.