Reklama
Polecamy


Reklama

Sylwester z Polsatem 2017 z gwiazdami disco polo!

2017-12-01T15:24:00+01:00 Sylwester z Polsatem 2017 z gwiazdami disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/sylwester-z-polsatem-2017-z-gwiazdami-disco-polo-1512138005.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

Najprawdopodobniej czterech przedstawicieli disco polo zobaczymy na Sylwestrowej zabawie z telewizją Polsat

Reklama

Pierwsze informacje na temat Sylwestrowej imprezy telewizji Polsat pojawiają się w serwisach informacyjnych. Polsat organizuje imprezę w Katowicach od dwóch lat. Wcześniej odbywała się w Gdyni, w Warszawie i w Krakowie. Transmisję z zeszłorocznego wydarzenia w Polsacie i Polsacie 2 oglądało średnio 3,2 mln osób, a o północy - 4,2 mln widzów.

W tą wyjątkową noc w Katowicach oraz na antenie telewizji Polsat nie może zabraknąć przedstawicieli muzyki disco polo. Oficjalnie potwierdzonym zespołem, który swoim wizerunkiem reklamuje to niezwykłe wydarzenie jest Marcin Miller, lider formacji Boys. To właśnie on zagwarantuje zabawę w rytm największych swoich przebojów. Drugim zespołem, który pojawi się tego wieczoru będą Piękni i Młodzi, którzy drugi rok z rzędu rozkołyszą zgromadzoną publiczność. Z pewnością Magda Narożna znów zrobi ogromne wrażenie swoją cudowną kreacją.

Zespołem, który na pewno zobaczymy w Katowicach jest formacja Long & Junior - królowie śląskiej muzyki tanecznej. Panowie Michał oraz Jarek porwą do tańca wszystkich fanów dobrej zabawy.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć czwartym zespołem, który zobaczycie na antenie telewizji Polsat to najbardziej rozpoznawalne rodzeństwo w muzyce disco polo, czyli formacja Mig. Na dniach ta informacja ma zostać potwierdzona.

Oprócz przedstawicieli disco polo na scenie zaprezentuje się m.in. Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Alvaro Soler oraz zespół Enej.

Zapowiada się niezwykle ciekawa noc sylwestrowa.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w sieci!
  2. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!
  3. Wokalistka disco polo w prześwitującej bluzce! Na zdjęciu widać niemal wszystko!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.