2021-09-10T11:30:00+02:00 Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają https://disco-polo.info/uploads/news/sylwek-gazda---power-play-spedza-wolny-czas-z-synem-wzruszajace-zdjecia-gwiazdora-disco-polo-podbijaja-siecjpg.jpg

Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Redakcja , 10 Wrzesień 2021  11:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
Źródło zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Reklama

Wokalista disco polo każdą wolną chwilę stara się poświęcać rodzinie. Sylwek udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazał się ze swoim dwuletnim synem!

Reklama

Sylwek Gazda jest niezwykle rodzinnym człowiekiem. Artysta disco polo jest nie tylko oddanym mężem, ale także i przykładnym ojcem! Gwiazdor zespołu Power Play w obu rolach odnajduje się doskonale!

Zobacz również: Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO

Reklama

Sylwek Gazda to popularny wokalista disco polo, który wraz ze swoim zespołem Power Play wylansował mnóstwo wielkich hitów! Kawałki takie jak: “Lubisz to lubisz’, “Kochaj mnie”, czy “Pendolino” wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów!

Tak sielankowe chwile w życiu gwiazdora disco polo nie zdarzają się zbyt często. Zawód artysty wymaga przecież ciągłych poświęceń. Częste trasy koncertowe, nagrania w studio, czy promocja w mediach to nieodłączny atrybut każdego wykonawcy. Niestety często cierpi na tym najbliższa rodzina, która widuje swojego męża i ojca parę razy w tygodniu.

Uwielbiany gwiazdor disco polo jest niezwykle poukładanym człowiekiem. Wokalista każdą wolną chwilę stara się poświęcać rodzinie. Sylwek udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazał się ze swoim dwuletnim synem! Wzruszające fotki rozczuliły internautów! 

Reklama

Super tato!”

“Miło Was widzieć”

“Jaki miły poranek”

Sylwek ma niezwykłe podejście do syna. Na twarzy malca pojawił się uśmiech. Gwiazdor disco polo udowodnił, że rolę ojca potrafi wypełniać w stu procentach!

Zobacz również: Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama
Plik Sylwek-Gazda---syn-1.jpg
Plik Sylwek-Gazda---syn-3.jpg
Plik Sylwek-Gazda---syn-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Power Play - Nie Róbmy Dramy
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  2. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  3. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  4. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  5. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Śliczna gwiazdeczka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami