2021-05-07T18:55:00+02:00 Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS! https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-sukces-programu-z-marcinem-millerem-posypaly-sie-milionyjpg.jpg

Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!

Redakcja , 07 Maj 2021  18:55
Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Marcin Miller BOYS przyczynił się do wielkiego sukcesu stacji telewizyjnej

Reklama

Odcinek w którym wystąpił popularny gwiazdor, okazał się muzycznym strzałem w dziesiątkę! W majówkowy weekend Telewizja Polska wyemitowała kolejny odcinek popularnej "Szansa na sukces". Gościem specjalnym programu była postać, którą kochają miliony Polaków, nawet jeśli oficjalnie się do tego nie przyznają!

Zobacz również: To najlepiej ubrana gwiazda w branży?! Śliczna gwiazda disco polo podkreśliła długie nogi wyjątkową stylizacją!

Reklama

To było niesamowite wydarzenie! Na słynnej telewizyjnej kanapie zasiadł Marcin Miller, wraz ze swoim zespołem Boys!  Odcinek z jego udziałem odnotował świetny wynik oglądalności - podała TVP.

Telewizja Polska w komunikacie prasowym podała, że według danych Nielsen Audience Measurement odcinek z Marcinem Millerem miał ponad 1,6 mln widzów, w piku - 1,9 mln, oraz 15 proc. udziału w oglądalności pasma, sprawiając, że jest to najlepszy wynik programu w tym roku!

W środowym wydaniu "Wiadomości" wyemitowany został materiał Aleksandry Marciniak. Dziennikarka TVP chwaliła sukces "Szansy na sukces" z udziałem gwiazdora disco polo. Również sam Miller po nagraniach dziękował telewizji za zaproszenie.

“Bardzo dziękujemy Telewizji Publicznej, że zaprosiła zespół Boys. Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się śpiewać disco polo” - mówił Miller.

Reklama

Boys był drugim wykonawcą disco polo, któremu przypadł zaszczytny udział w popularnym programie Telewizji Polskiej. W 2019 na słynnej “Szansowej” kanapie zasiadł uwielbiany Zenek Martyniuk.

Zobacz również: Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  2. HOT zdjęcia! Żona popularnego gwiazdora disco polo zachwyca figurą w skąpym bikini!
  3. Przepiękna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi nogami! W sieci aż kipi od komentarzy!
  4. Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!
  5. Taneczna premiera disco polo podbije listy przebojów?! Fani zachwyceni nowością twórcy hitu 'Lody'!
  6. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami