2021-05-07T18:55:00+02:00 Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS! https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-sukces-programu-z-marcinem-millerem-posypaly-sie-milionyjpg.jpg

Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!

Redakcja , 07 Maj 2021  18:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Marcin Miller BOYS przyczynił się do wielkiego sukcesu stacji telewizyjnej

Odcinek w którym wystąpił popularny gwiazdor, okazał się muzycznym strzałem w dziesiątkę! W majówkowy weekend Telewizja Polska wyemitowała kolejny odcinek popularnej "Szansa na sukces". Gościem specjalnym programu była postać, którą kochają miliony Polaków, nawet jeśli oficjalnie się do tego nie przyznają!

Zobacz również: Kuchenne wojaże gwiazdora disco polo! Artysta nie żałował soli?! Fani wspierają Sylwka Power Play 'pięknie wygląda'

Reklama

To było niesamowite wydarzenie! Na słynnej telewizyjnej kanapie zasiadł Marcin Miller, wraz ze swoim zespołem Boys!  Odcinek z jego udziałem odnotował świetny wynik oglądalności - podała TVP.

Telewizja Polska w komunikacie prasowym podała, że według danych Nielsen Audience Measurement odcinek z Marcinem Millerem miał ponad 1,6 mln widzów, w piku - 1,9 mln, oraz 15 proc. udziału w oglądalności pasma, sprawiając, że jest to najlepszy wynik programu w tym roku!

W środowym wydaniu "Wiadomości" wyemitowany został materiał Aleksandry Marciniak. Dziennikarka TVP chwaliła sukces "Szansy na sukces" z udziałem gwiazdora disco polo. Również sam Miller po nagraniach dziękował telewizji za zaproszenie.

“Bardzo dziękujemy Telewizji Publicznej, że zaprosiła zespół Boys. Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się śpiewać disco polo” - mówił Miller.

Reklama

Boys był drugim wykonawcą disco polo, któremu przypadł zaszczytny udział w popularnym programie Telewizji Polskiej. W 2019 na słynnej “Szansowej” kanapie zasiadł uwielbiany Zenek Martyniuk.

Zobacz również: Czy można zarobić milion w dwa tygodnie?! Popularne wokalistki disco polo Top Girls podbijają rynek muzyczny!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Miłość jak piorun
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  2. Śliczne wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają gorącą stylizacją! Gwiazdy disco polo wyglądają jak modelki!
  3. Znany gwiazdor disco polo współpracuje z policją! Zdjęcie wokalisty obiegło internet!
  4. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  5. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  6. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  7. Legendy muzyki disco polo z genialną produkcją! Diadem z wielkim jesiennym hit?!
  8. Śliczna gwiazda disco polo odsłoniła ponętne kształty! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami