Reklama


Reklama

Spotkanie gigantów disco polo! Rywalizacja była dla nich największą inspiracją!

2020-06-29T15:54:00+02:00 Spotkanie gigantów disco polo! Rywalizacja była dla nich największą inspiracją! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/spotkanie-bylych-konkurentow-1592652949.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/siegienczukmarcin
Reklama


Życie gwiazd

– Robiliśmy sobie bitwy na piosenki. Kiedy ja wypuściłem „Nie mydło, nie granat”, on nagrał „Bibę” Marcin Miller i Marcin Siegieńczuk

Reklama

Ich muzyczne kariery rozwijały się w tym samym czasie. W programie „Disco polo 25 lat później” przyznali, że to było najlepsze, co mogło im się przytrafić. – Często występowaliśmy na tych samych imprezach.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!

Za kulisami których nie brakowało okazji, by wymienić się spostrzeżeniami na temat tego, nad czym pracujemy. Przy okazji wzajemnie komentowaliśmy swoje nowości wspomina Marcin Siegieńczuk w rozmowie z „Na żywo”. Szybko okazało się, że taka rywalizacja jest dla wokalistów najlepszą inspiracją.

Robiliśmy sobie bitwy na piosenki. Kiedy ja wypuściłem „Nie mydło, nie granat”, on nagrał „Bibę”. Gdy na rynku pojawił się mój utwór „Kochasz”, on mi odpowiedział, prezentując „Figo Fago” – podsumowuje Siegieńczuk.

Zobacz również: Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne wokalistki disco polo Top Girls ujawniły w końcu skrywaną prawdę! Internauci zaskoczeni!
  2. Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!
  3. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.