Reklama
Polecamy


Reklama

Spotkanie gigantów disco polo! Rywalizacja była dla nich największą inspiracją!

2020-06-29T15:54:00+02:00 Spotkanie gigantów disco polo! Rywalizacja była dla nich największą inspiracją! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/spotkanie-bylych-konkurentow-1592652949.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/siegienczukmarcin
Reklama


Życie gwiazd

– Robiliśmy sobie bitwy na piosenki. Kiedy ja wypuściłem „Nie mydło, nie granat”, on nagrał „Bibę” Marcin Miller i Marcin Siegieńczuk

Reklama

Ich muzyczne kariery rozwijały się w tym samym czasie. W programie „Disco polo 25 lat później” przyznali, że to było najlepsze, co mogło im się przytrafić. – Często występowaliśmy na tych samych imprezach.

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

Za kulisami których nie brakowało okazji, by wymienić się spostrzeżeniami na temat tego, nad czym pracujemy. Przy okazji wzajemnie komentowaliśmy swoje nowości wspomina Marcin Siegieńczuk w rozmowie z „Na żywo”. Szybko okazało się, że taka rywalizacja jest dla wokalistów najlepszą inspiracją.

Robiliśmy sobie bitwy na piosenki. Kiedy ja wypuściłem „Nie mydło, nie granat”, on nagrał „Bibę”. Gdy na rynku pojawił się mój utwór „Kochasz”, on mi odpowiedział, prezentując „Figo Fago” – podsumowuje Siegieńczuk.

Zobacz również: Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  2. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.