2023-04-30T19:31:00+02:00 Soleo z nowym hitem - "Chłopy piszczą"! Tłumy na parkietach już szaleją! Soleo, popularny zespół muzyki tanecznej, właśnie wydał nowy hit - "Chłopy piszczą". Utwór łączy mocne brzmienia z zabawnym tekstem, który na pewno rozbawi ka https://disco-polo.info/uploads/news/soleo-z-nowym-hitem---chlopy-piszcza-tlumy-na-parkietach-juz-szalejajpg.jpg

Soleo z nowym hitem - "Chłopy piszczą"! Tłumy na parkietach już szaleją!

Autor: Adam Begier , 30 Kwiecień 2023  19:31
Soleo z nowym hitem -
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Soleo, popularny zespół muzyki tanecznej, właśnie wydał nowy hit - "Chłopy piszczą". Utwór łączy mocne brzmienia z zabawnym tekstem, który na pewno rozbawi każdego. Dowiedz się więcej o tej gorącej premierze i poznaj talent Kamila Jaworskiego oraz jego zespołu!Reklama

  Reklama

  Soleo - zespół na topie muzyki tanecznej

  Soleo to zespół, który zdecydowanie zasługuje na miano jednego z najważniejszych wykonawców muzyki tanecznej w Polsce. Ich niepowtarzalne brzmienie, energiczne utwory i świetne teksty zawsze wprowadzają na parkiet tłumy ludzi, gotowych do szaleństwa na parkiecie. Od ponad dekady Soleo tworzy prawdziwe hity, które niejednokrotnie wspinają się na szczyty list przebojów.

  Gorąca premiera - "Chłopy piszczą"

  Jeden z najnowszych utworów Soleo nosi tytuł "Chłopy piszczą". To kawałek, który na pewno zagości na playlistach wielu klubów i dyskotek w całej Polsce. Utwór jest utrzymany w klimacie mocnych, tanecznych brzmień, które zawsze przyciągają tłumy na parkiet. Tekst natomiast opowiada historię pięknej kobiety, która swoją urodą i elokwencją działa na mężczyznę w sposób niezwykle atrakcyjny.

  Jak mówi Kamila Jaworski, lider Soleo: "Ten utwór jest o pięknej kobiecie, która potrafi zawrócić w głowie każdemu mężczyźnie. Kiedy ona pojawia się na horyzoncie, mężczyźni zaczynają "piskać", jak te chłopy w naszym utworze". Do utworu "Chłopy piszczą" Soleo nakręcili teledysk, który wpisuje się w najlepsze tradycje teledysków zespołu. To klip pełen humoru, energii i pozytywnych wibracji. 

  Reklama

   Soleo - muzyczni artyści na miarę XXI wieku

  Soleo to zespół, który z powodzeniem przetrwał próbę czasu. Od ponad dekady tworzą hity, które bawią tłumy na całym świecie. Ich muzyka to połączenie tradycyjnej muzyki tanecznej z nowoczesnymi brzmieniami, które zawsze zaskakują słuchaczy. Kamila Jaworski i reszta zespołu są wyjątkowo utalentowanymi muzykami, którzy nie boją się eksperymentować i tworzyć coś nowego. Współpracują z innymi artystami, piszą piosenki dla innych wykonawców i zawsze stawiają na jakość swoich utworów. Dzięki temu zyskują coraz większe grono fanów, którzy kochają ich muzykę i nie mogą się doczekać kolejnych premier.

  Posłuchajcie nowości na disco-polo.info i dajcie znać jak Wam się podoba nowość pt. "Chłopy piszczą"

  Reklama

  SOLEO - Chłopy Piszczą

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną
  2. Nowy album "Zapamiętaj mnie" zespołu Boys! Gratka dla fanów Marcina Millera!
  3. "Ś.P. Disco polo .." - nowy teledysk gwiazdy disco polo szokuje!
  4. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  5. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!
  6. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie
  7. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  8. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie