2020-11-09T20:30:00+01:00 Śliczna żona gwiazdora disco polo, kusi odważnym dekoltem. Wygląda jak milion dolarów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/sliczna-zona-gwiazdora-disco-polo-kusi-odwaznym-dekoltem-fotografia-jest-bardzo-goraca-1604946942.jpg

Śliczna żona gwiazdora disco polo, kusi odważnym dekoltem. Wygląda jak milion dolarów!

Redakcja , 09 Listopad 2020  20:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Śliczna żona gwiazdora disco polo, kusi odważnym dekoltem. Wygląda jak milion dolarów!
Źródło zdjęć: instagram.com/denigazda/

Artystka wrzuciła zdjęcie, na którym bardzo mocno eksponuje swój dekolt. Skórzana, rozpięta kurtka dodaje „pazura” całej publikacji

Reklama

Świat disco polo, ma w swoim DNA wizualne piękno. Odpowiadają za to przede wszystkim szalenie atrakcyjne kobiety, które bez przerwy „bombardują” internet zmysłowymi publikacjami.

Zobacz również: Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!

Dłużne nie pozostają także partnerki gwiazdorów muzyki tanecznej. Jedna z popularniejszych, właśnie zachwyciła branżę niezwykłym kadrem. Mowa o Deni - żonie uwielbianego przez fanów Sylwka Gazdy która zasłynęła jako modelka w teledyskach. 

Ukochana lidera Power Play, kilkukrotnie już udowadniała swój optyczny potencjał. Na jej profilu pojawiały się zdjęcia, które znacznie przyspieszały tętno mężczyznom. Bez wahania stawała przed obiektywem w bardzo powabnej pozie. Nie inaczej jest tym razem. Deni wrzuciła zdjęcie, na którym bardzo mocno eksponuje swój dekolt.

Skórzana, rozpięta kurtka dodaje „pazura” całej publikacji. Deni Gazda, z wielką świadomością czaruje również spojrzeniem. Trzeba przyznać, że Sylwek jest wielkim szczęściarzem.

Jego żona, to jedna z najpiękniejszych, discopolowych Wags. Mamy nadzieję, że jeszcze częściej będziemy mogli ją oglądać w takim wydaniu.

Obejrzyjcie najnowszą fotkę Deni i napiszcie co o niej myślicie.

Zobacz również: Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  2. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  3. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  4. Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021
  5. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  6. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  7. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  8. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami