2023-10-27T12:26:00+02:00 Sławomir Świerzyński z Bayer Full wykluczony z TVP? Kulisy kontrowersyjnej decyzji Sławomir Świerzyński z Bayer Full opowiada o kontrowersjach związanych z końcem współpracy z TVP. Czy lider zespołu został wykluczony z anteny? https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-z-bayer-full-wykluczony-z-tvp-kulisy-kontrowersyjnej-decyzjijpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir Świerzyński z Bayer Full wykluczony z TVP? Kulisy kontrowersyjnej decyzji


Sławomir Świerzyński z Bayer Full opowiada o kontrowersjach związanych z końcem współpracy z TVP. Czy lider zespołu został wykluczony z anteny?

Autor: Adam Begier, 27 Październik 2023  12:26
Źródło zdjęć: fot. Piętka Mieszko/AKPA
Sławomir Świerzyński z Bayer Full wykluczony z TVP? Kulisy kontrowersyjnej decyzji
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
 2. Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!
 3. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!

  Nie lada sensacją w świecie muzyki disco polo stała się niedawna decyzja TVP wobec Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full. Informacje sugerują, że artysta miał zostać "wyrzucony" z anteny telewizji publicznej. Czy to prawda? Czego dowiedzieliśmy się na ten temat?

  Od chwały w disco polo do kryzysu współpracy z TVP

  W ciągu ostatnich lat Sławomir Świerzyński i Bayer Full stali się ikonami muzyki disco polo, promowanej intensywnie przez TVP za czasów Jacka Kurskiego. Wielu pamięta ich występy podczas festiwali czy Sylwestry Marzeń. Dlaczego więc ta owocna współpraca dobiegła tak nagle końca?

  W listopadzie 2022 roku Świerzyński wydał oświadczenie na Facebooku, w którym informował o zakończeniu współpracy z TVP. Jako przyczynę podał "absurdalne pomówienia i oszczerstwa" oraz brak odpowiedniej atmosfery w TVP do tworzenia muzyki tanecznej. Nie była to jednak cała prawda.

  Nowe fakty w sprawie "bana" w TVP

  W ostatnim wywiadzie dla Onetu, artysta podzielił się nowymi informacjami. Twierdzi, że został wręcz usunięty z TVP, co w sposób bezpośredni zakończyło jego współpracę z telewizją publiczną. "Powiedziano mi, że mam całkowitego bana na telewizję publiczną," przyznał Świerzyński.

  Czy możemy spodziewać się powrotu Bayer Full do TVP po ewentualnej zmianie władzy w Polsce? Na to pytanie artysta odpowiedział dość enigmatycznie. Podkreślił jednocześnie, że muzyka disco polo miała zawsze wielu przeciwników, ale niezależnie od decyzji telewizyjnych bossów, jego misją jest dostarczanie publiczności dobrej zabawy.

  Na zakończenie warto dodać, że mimo kontrowersji wokół postaci Sławomira Świerzyńskiego i jego zespołu, Bayer Full ma za sobą 40 lat działalności na scenie muzycznej i jak wskazuje sam artysta, nie zamierza spoczywać na laurach. W świecie disco polo nie brakuje niespodzianek, a historia z TVP to kolejny rozdział w barwnej karierze zespołu.


  Bayer Full - Cygańska dziewczyna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"
  2. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  3. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
  4. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  5. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
  6. Klaudia Zielińska zamknęła TYM usta hejterom! Tak śpiewa na żywo! Opadną Wam szczęki!
  7. Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?
  8. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie