2021-09-06T15:00:00+02:00 Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewal Uwielbiany artysta przez dwie godziny swojego koncertu musiał wykonywać utwory głównie religijne, patriotyczne, oraz biesiadne. https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-i-bayer-full-zagral-koncert-dla-ojca-tadeusza-rydzyka-gwiazdorzy-disco-polo-sprawili-ze-scena-pod-nimi-az-zaplonelajpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!


Uwielbiany artysta przez dwie godziny swojego koncertu musiał wykonywać utwory głównie religijne, patriotyczne, oraz biesiadne.

Autor: Adam Begier, 06 Wrzesień 2021  15:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Topky w Natarciu! Nowy Hit disco polo 'Kto wkurzy Cię jak ja' Rozbija Bank! To najlepsza premiera w tym roku?
 2. "Żyje się raz" - Nowa produkcja! DJ Grześ podbije rynek disco polo?
 3. Stanie się królową?! LejdiM wraca z nowym utworem „Wiatr” na rynek disco polo! Podbije tą nowością listy przebojów?!
Reklama

Uwielbiany artysta disco polo przez dwie godziny swojego koncertu wykonywał utwory religijne, patriotyczne, oraz biesiadne! Popularność Bayer Full ani trochę nie maleje. Gwiazdorzy disco polo regularnie wypuszczają w świat nowe przeboje, a przy tym bawią swoją publiczność w kraju i za granicą na licznych koncertach.

Zobacz również: Niesamowity koncert Pięknych i Młodych Dawida Narożnego na weselu brata z zespołu Maskotki

Ostatnio lider zespołu, Sławek Świerzyński otrzymał propozycję występu na pewnej znanej imprezie i oczywiście z niej skorzystał! Bayer Full to prawdziwa legenda disco polo. Sławek Świerzyński od ponad 30 lat zachwyca fanów swoją niebagatelną twórczością. Artysta w swojej karierze stworzył mnóstwo hitów, które błyskawicznie pokochała cała Polska.

Polecamy
EBook Disco Polo

Kawałki takie jak: “Wszyscy Polacy”, “Blondyneczka”, czy “Majteczki w kropeczki” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. “Dziękczynienie w rodzinie” to coroczny festyn, który od lat odbywa się w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest ojciec Tadeusz Rydzyk i jego Radio Maryja. Podczas zabawy na scenie prezentują się rozmaite zespoły, które swoją niebagatelną twórczością porywają publiczność do wspólnej zabawy. W tym roku główną gwiazdą imprezy był zespół Bayer Full! Tego nikt się nie spodziewał! Sławek Świerzyński wraz ze swoją ekipą miał niełatwe zadanie.

Uwielbiany artysta przez dwie godziny swojego koncertu musiał wykonywać utwory głównie religijne, patriotyczne, oraz biesiadne. Zespół Bayer Full dał niesamowite show, które cały amfiteatr porwało do tańca! Fani przystojnego wokalisty mieli zatem okazje usłyszeć takie szlagiery jak: “Jadę w góry”, “Wspaniało matko”, czy “Bo ja mam teścia”. Tych utworów nie może zabraknąć na żadnym koncercie Bayer Full!

Polecamy
EBook Disco Polo

Całość pokazywała oczywiście na żywo telewizja Trwam! Sławek Świerzyński swoją przebojową twórczością rozpalił widzów do czerwoności. Podczas występu scena pod artystami aż zapłonęła! Wielbiciele Bayer Full z pewnością zapamiętają ten koncert do końca życia! XIII Dziękczynienie w Rodzinie: Koncert w wykonaniu zespołu Bayer Full

Reklama

XIII Dziękczynienie w Rodzinie Koncert w wykonaniu zespołu Bayer Full

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Dawid Narożny w wielkim hicie Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty"! Gwiazdor disco polo podbije tym internet?!
 2. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
 3. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
 4. Niepublikowane nagrania BOYS z lat 90-tych już na Spotify! Sprawdź, co kryją te wyjątkowe sesje w garażu!
 5. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
 6. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!
 7. Wokalistka zespołu Shine królową disco polo?! Aleksandra Rybaczek w koronie podbija sieć! Czym zaskoczy?!
 8. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie