2021-09-06T15:00:00+02:00 Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewal https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-i-bayer-full-zagral-koncert-dla-ojca-tadeusza-rydzyka-gwiazdorzy-disco-polo-sprawili-ze-scena-pod-nimi-az-zaplonelajpg.jpg

Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!

Redakcja , 06 Wrzesień 2021  15:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Uwielbiany artysta przez dwie godziny swojego koncertu musiał wykonywać utwory głównie religijne, patriotyczne, oraz biesiadne.

Reklama

Uwielbiany artysta disco polo przez dwie godziny swojego koncertu wykonywał utwory religijne, patriotyczne, oraz biesiadne! Popularność Bayer Full ani trochę nie maleje. Gwiazdorzy disco polo regularnie wypuszczają w świat nowe przeboje, a przy tym bawią swoją publiczność w kraju i za granicą na licznych koncertach.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!

Ostatnio lider zespołu, Sławek Świerzyński otrzymał propozycję występu na pewnej znanej imprezie i oczywiście z niej skorzystał! Bayer Full to prawdziwa legenda disco polo. Sławek Świerzyński od ponad 30 lat zachwyca fanów swoją niebagatelną twórczością. Artysta w swojej karierze stworzył mnóstwo hitów, które błyskawicznie pokochała cała Polska.

Reklama

Kawałki takie jak: “Wszyscy Polacy”, “Blondyneczka”, czy “Majteczki w kropeczki” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. “Dziękczynienie w rodzinie” to coroczny festyn, który od lat odbywa się w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest ojciec Tadeusz Rydzyk i jego Radio Maryja. Podczas zabawy na scenie prezentują się rozmaite zespoły, które swoją niebagatelną twórczością porywają publiczność do wspólnej zabawy. W tym roku główną gwiazdą imprezy był zespół Bayer Full! Tego nikt się nie spodziewał! Sławek Świerzyński wraz ze swoją ekipą miał niełatwe zadanie.

Uwielbiany artysta przez dwie godziny swojego koncertu musiał wykonywać utwory głównie religijne, patriotyczne, oraz biesiadne. Zespół Bayer Full dał niesamowite show, które cały amfiteatr porwało do tańca! Fani przystojnego wokalisty mieli zatem okazje usłyszeć takie szlagiery jak: “Jadę w góry”, “Wspaniało matko”, czy “Bo ja mam teścia”. Tych utworów nie może zabraknąć na żadnym koncercie Bayer Full!

Reklama

Całość pokazywała oczywiście na żywo telewizja Trwam! Sławek Świerzyński swoją przebojową twórczością rozpalił widzów do czerwoności. Podczas występu scena pod artystami aż zapłonęła! Wielbiciele Bayer Full z pewnością zapamiętają ten koncert do końca życia! XIII Dziękczynienie w Rodzinie: Koncert w wykonaniu zespołu Bayer Full

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: XIII Dziękczynienie w Rodzinie Koncert w wykonaniu zespołu Bayer Full
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  2. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  3. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  4. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  5. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
  6. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  7. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  8. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami