2018-06-09T10:55:00+02:00 Sławomir na Twoim weselu? To możliwe, ale ta cena! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/06/slawomir-na-twoim-weselu-to-mozliwe-ale-ta-cena-1528470474.jpg

Sławomir na Twoim weselu? To możliwe, ale ta cena!

Redakcja , 09 Czerwiec 2018  10:55
Sławomir na Twoim weselu? To możliwe, ale ta cena!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Żyjemy w czasach, gdzie koncerty Artystów na weselach wydają się być normalnością. Do grona Artystów zainteresowanych tematem może dołączyć Slawomir!

Reklama

Większość zespołów disco zaczynała swoją przygodę z branżą poprzez wesela. W miarę rozwoju popularności imprezy te schodzą na dalszy plan, ale Artyści o nich nie zapominają. Warto podkreślić, że nadal na tego typu imprezach możemy zobaczyć zespoły takie jak Akcent, Defis czy Boys.

Z pewnością dla Nowożeńców koncert znanego zespołu jest nie lada gratką. Ostatnio SE.pl zapytał Sławomira o to, dlaczego na weselach się nie pojawia. Odpowiedź była bardzo zaskakująca:

„Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów.”

Według informacji, za występ Sławomira należy zapłacić około 35 tysięcy złotych. Czy cena za występ weselny jest wyższa? Tego nie wiemy. Z pewnością usłyszenie „Miłości w Zakopanem” na żywo, od samego Sławomira jest kuszącą propozycją. A Wy, zaprosilibyście Sławomira na swoje wesele?

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!
  2. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
  3. Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!
  4. Dawid Narożny we wspólnej produkcji z Czadomanem! Ten duet podbije rynek muzyki disco polo?!
  5. W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!
  6. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami