Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-06-09T10:55:00+02:00 Sławomir na Twoim weselu? To możliwe, ale ta cena! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/06/slawomir-na-twoim-weselu-to-mozliwe-ale-ta-cena-1528470474.jpg
Reklama

Sławomir na Twoim weselu? To możliwe, ale ta cena!

Redakcja , 09 Czerwiec 2018  10:55
Sławomir na Twoim weselu? To możliwe, ale ta cena!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Żyjemy w czasach, gdzie koncerty Artystów na weselach wydają się być normalnością. Do grona Artystów zainteresowanych tematem może dołączyć Slawomir!

Reklama

Większość zespołów disco zaczynała swoją przygodę z branżą poprzez wesela. W miarę rozwoju popularności imprezy te schodzą na dalszy plan, ale Artyści o nich nie zapominają. Warto podkreślić, że nadal na tego typu imprezach możemy zobaczyć zespoły takie jak Akcent, Defis czy Boys.

Z pewnością dla Nowożeńców koncert znanego zespołu jest nie lada gratką. Ostatnio SE.pl zapytał Sławomira o to, dlaczego na weselach się nie pojawia. Odpowiedź była bardzo zaskakująca:

„Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów.”

Według informacji, za występ Sławomira należy zapłacić około 35 tysięcy złotych. Czy cena za występ weselny jest wyższa? Tego nie wiemy. Z pewnością usłyszenie „Miłości w Zakopanem” na żywo, od samego Sławomira jest kuszącą propozycją. A Wy, zaprosilibyście Sławomira na swoje wesele?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Mega upojne kadry gwiazdy disco polo ze spienionego jacuzzi! Artystka korzysta z chwili!
  2. Ognista produkcja disco polo trafiła do sieci! Uwaga jest bardzo gorąco.
  3. Mamaginekolog szczerze o popularnej piosence disco polo! Artyści mogą czuć się wyróżnieni?!
  4. Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej