2024-01-12T08:30:00+01:00 SZOK?! Skolim w szczerej opinii o kolegach z branży! Król Latino "życzę im aby szybko wrócili na nor Skolim w szczerej opinii o kolegach z branży! Król Latino SKOLIM - KRÓL LATINO WYJAWIA: Tajemnica Sukcesu, Niespodzianki Muzyczne i Szokujące Opinie o Kolegach z Branży https://disco-polo.info/uploads/news/skolim---krol-latino-wyjawia-tajemnica-sukcesu-niespodzianki-muzyczne-i-szokujace-opinie-o-kolegach-z-branzyjpg.jpg Disco-Polo.info

SZOK?! Skolim w szczerej opinii o kolegach z branży! Król Latino "życzę im aby szybko wrócili na normalne tory"


Skolim w szczerej opinii o kolegach z branży! Król Latino SKOLIM - KRÓL LATINO WYJAWIA: Tajemnica Sukcesu, Niespodzianki Muzyczne i Szokujące Opinie o Kolegach z Branży

Autor: Adam Begier, 12 Styczeń 2024  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
SZOK?! Skolim w szczerej opinii o kolegach z branży! Król Latino
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
 2. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź
 3. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!

  Konrad Skolimowski. W skrócie: Skolim. Aktor i wokalista. Fanom znany z serialu TVP pt. „Barwy szczęścia”, w którym wciela się w rolę Patryka. Choć Konrad przygodę z muzyką rozpoczął sześć lat temu, hype na jego osobę i twórczość rozpoczęła się tak naprawdę po publikacji utworu „Wyglądasz idealnie” w maju 2022 roku. Od tej pory harmonogram artysty wypełnia się po brzegi nawet do roku wprzód.  

  W ostatnim czasie Skolima mogliśmy zobaczyć oraz usłyszeć podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat. Przy okazji występu, został „złapany” na wywiady, które z pewnością rozwiały wszelkie wątpliwości. Podczas jednego z nich, twórca został zapytany co myśli o innych osobach z branży disco polo, a także jak osiągnąć muzyczny sukces.

  SKOLIMA RECEPTA NA SUKCES

  Powszechnie wiadomo, iż Skolim nie bez powodu nazywany jest królem latino. Jego najpopularniejszy utwór obecnie ma grubo ponad 170 milionów, a liczba ta rośnie bez ustanku. Wiadomo, iż utwór „Wyglądasz idealnie” to singiel ponadczasowy, który mimo upływu lat i miesięcy wciąż jest na topie. Zdecydowanie można mówić tutaj o recepcie na sukces, którą Skolim odkrył.

  Damian Glinka z portalu Pomponik.pl nie omieszkał się zapytać króla latino, co tak naprawdę stoi za fenomenem przeboju „Wyglądasz idealnie”. Król latino natychmiast przyszedł do fanów z poradami: najważniejsze jest to, aby robić muzykę dla siebie i jeśli samemu się poczuje, że to ten moment należy działać.

  Kochani, róbcie muzykę dla siebie. I jak poczujecie, że to jest zgodne 1:1 z waszą pasją, to wydaje mi się, że to jest klucz tego wszystkiego. (…) Czysta prawda życia, przełożyć na muzykę i to jest rewelacyjne. Ja przynajmniej to preferuję. – podsumowuje artysta.

  NIESPODZIANKI SKOLIMA

  Przy okazji rozmowy z Damianem Glinką, Konrad Skolimowski zdradził, swoje plany muzyczne. Okazuje się, że król latino pracuje obecnie nad kilkoma piosenkami realizowanymi w duecie. Wokalista nie zdradził jednak o jakich artystów chodzi, lecz możemy być pewni, że będą to numery z przytupem. Póki co można powiedzieć, że są to takie „Skolimowskie niespodzianki”.

  SKOLIM SZCZERZE O WYTWÓRNI: „GDZIE ONI WSZYSCY BYLI JAK JA ZACZYNAŁEM”?

  Skolim swoje utwory wydaje we własnym zakresie. Wielu artystów należy bowiem do wytwórni i za ich pośrednictwem publikuje materiały. Dlaczego więc Król Latino nie współpracuje z żadną wytwórnią?

  Blisko 28-letni artysta zdradził w rozmowie z Glinką, że czuje niechęć do wytwórni, ponieważ gdy zaczynał, nie otrzymał żadnej oferty od żadnej wytwórni. Według artysty, gdy stawiał pierwsze kroki w muzyce, właściciele wytwórni byli zajęci innymi artystami, z którymi teraz sam dzieli scenę.  :

  - „Gdzie oni wszyscy byli jak ja zaczynałem? Wiesz, jak zaczynasz i ktoś przedstawia ci rano fajną ofertę, myślę że warto wejść z kimś w układ (...). Jeśli ty, przez siedem lat szukasz, próbujesz, walczysz o siebie i już się narodziło wszystko  w twojej głowie, to powiedz, po co ja miałbym teraz-dziś iść do wytwórni?” – oznajmia Skolim

  Co więc sprawiło, że Skolim nie korzysta z usług wytwórni?

  Ja myślę, że oni byli zajęci wielkimi artystami, z którymi dzisiaj jestem tutaj. I szacun dla nich. Pewnie wytwórnie są w stu procentach niesamowite dla artystów, ale nie koniecznie w moim przypadku – dodaje.

  SKOLIM O KOLEGACH Z BRANŻY

  Dociekliwy reporter, mając w ryzach Króla Latino nie omieszkał się również zapytać, co on sam jako twórca myśli o swoich kolegach i koleżankach z branży, którzy podobnie jak on mają miliony wyświetleń. Odpowiedź zaskakuje!

  Według Skolima, artyści, którzy mają miliony wyświetleń, nie są w stanie utrzymać brzemienia tej popularności, zachłystują się tym wszystkim.  Pytanie, którym Konrad został uraczony brzmiało: „Co sądzisz o artystach, którym odbija od tych wyświetleń?”, muzyk oznajmił:

  Wiesz co, ciężko mi powiedzieć.

  Po czym dodał:

  Może nie są gotowi na to brzmienie, które na nich spada (…), i może się zachłystują tym wszystkim. Ciężko powiedzieć. Na pewno trzymam kciuki za wszystkich, że nawet jak mają taką chwilową ‘odklejkę’* to życzę im aby szybko wrócili na normalne tory, ale żeby ich kariery też wzrastały jak najwyżej.

  To tylko część rozmowy Damiana Glinki z Królem Latino. W rozmowie Skolim zdradza, kto jego chroni przed „odklejkami”. Aby się tego dowiedzieć, obejrzyj materiał video już teraz!


  SKOLIM - Co w Tobie jest

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
  2. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  3. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  4. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  5. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  6. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
  7. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
  8. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie