Reklama
Polecamy


Reklama

Są małżeństwem i grają disco polo! Teraz jednak szaleją na stoku!

2020-01-31T08:30:00+01:00 Są małżeństwem i grają disco polo! Teraz jednak szaleją na stoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/elwira-mejk-promienieje-na-stoku-disco-polo-1580206401.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Elwira Mejk
Reklama


Ogólna

Zaczęliśmy ferie Jest słonecznie , śnieżnie i wysoko . Pijemy bombardino i jemy dużo włoskich specjałów - napisały gwiazdy disco polo

Reklama

Jest czas na pracę, ale i przyjemności. Wiadomo, że nie samą pracą człowiek żyje i trzeba w tym natłoku obowiązków znaleźć czas na regenerację i odpoczynek, który jest niezbędny. Elwira Mejk wie o tym najlepiej.

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Wokalistka zespołu Mejk na brak obowiązków i zajęć nie może narzekać. Formacja jest jedną z bardziej rozchwytywanych i pożądanych przez fanów disco polo. Liczne koncert, setki przejechanych kilometrów i zarwane noce nie są obce artystom z branży muzycznej.

Przyjęło się, że jeśli człowiek robi w życiu to, co kocha – to się nie nazywa pracę. Oczywiście człowiek powinien dążyć w życiu do tego, żeby wykonywać prace z przyjemności, a nie z musu. Jednak należy pamiętać, że mimo wszystko nadal jesteśmy tylko ludźmi i czasem dobrze jest odpocząć. Dlatego Elwira i Mariusz z grupy Mejk, która jest doskonale znana z takich utworów, jak „Bo to miłość” czy też „To chyba cud” postawili na siebie i wyjechali na urlop:

- Zaczęliśmy ferie  Jest słonecznie , śnieżnie i wysoko . Pijemy bombardino i jemy dużo włoskich specjałów . Kolację, która składa się z przystawek w formie bufetu, dalej dwóch dań i deseru , podają tu bardzo późno, bo od 19.30 do 21.00. Do pokoju wracamy kwadratowi  i od razu idziemy spać  O Mamma mia jak to niezdrowo  Eeeeeee....., przeżyjemy

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

Życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do obowiązków z uśmiechem na twarzy i nową energią do pracy. Może ten wyjazd natchnie artystów na nowy singiel?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  2. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  3. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.