2015-09-13T12:23:00+02:00 „Rolnik” zdobył kolejny milion (& konkurs) Jak już ostatnio wspomnieliśmy rolnik zbiera płodne żniwa, a Etna zdobywa kolejne miliony. Jedna z najpopularniejszych wokalistek branży disco polo, ma znów powody do zadowol https://disco-polo.info/uploads/news/

„Rolnik” zdobył kolejny milion (& konkurs)

Autor: Adam Begier , 13 Wrzesień 2015  12:23
„Rolnik” zdobył kolejny milion (& konkurs)
Źródło zdjęć:

Jak już ostatnio wspomnieliśmy rolnik zbiera płodne żniwa, a Etna zdobywa kolejne miliony. Jedna z najpopularniejszych wokalistek branży disco polo, ma znów powody do zadowolenia. Nowość, w której Etna pragnie zostać „rolnikową” osiągnęła w serwis...Reklama

Jak już ostatnio wspomnieliśmy rolnik zbiera płodne żniwa, a Etna zdobywa kolejne miliony. Jedna z najpopularniejszych wokalistek branży disco polo, ma znów powody do zadowolenia. Nowość, w której Etna pragnie zostać „rolnikową” osiągnęła w serwisie YouTube już ponad 3 miliony wyświetleń. „Rolnik, to jest gość, wziął dotacje unijne i zarobił w 4 miesiące 3 miliony wyświetleń na youtube !!! ..” – cieszy się Joasia, której serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu.

 

Ponadto dla sympatyków przebojowej wokalistki, mamy jeszcze na łamach naszego portalu nie lada gratkę w postaci konkursu organizowanego przez Etnę, która śmiało zachęca do udziału : „Kochani, śpiewajcie, nagrywajcie, przysyłajcie i wygrywajcie!!! Konkurs dotyczy 4 utworów: MAMINSYNEK, MISIAK, ROLNIK i TYLKO Z TOBĄ. Aranżacje znajdziecie pod każdym teledyskiem na youtube. Gotowe nagranie przysyłajcie na email: kontakt@etnamusic.pl Startujemy dziś – 10.09.2015, a kończymy 15.10.2015. Trzy nagrania, które moim zdaniem będą najlepsze, zostaną nagrodzone. Do wygrania zestawy płyt. RUSZAJCIE!!! ”

 

Oczywiście za wszystkich biorących udział w konkursie trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia. Poniżej w ramach przypomnienia prezentujemy Wam hit, w którym Etna pragnie zostać rolnikową.


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. "Wesele" Kaszubskiej Influencerki to prawdziwy hit! Historia powstania teledysku zaskakuje!
  2. Joanna Narożna szaleje na Gubałówce! Zobaczcie to nagranie!
  3. "Jazda, Jazda, Jazda": Rewolucja Rock'n'Rollowa na Polskiej Scenie Muzycznej
  4. Gorąca nowość disco polo! Golden Eye i premiera pt. 'Na ziemi raj': Podróż przez życie i miłość
  5. Angelika Żmijewska z zespołu Topky. Zobaczcie jej idealnie ciało na Bali!
  6. Arek Kopaczewski i jego hitowy numer 'Nie obiecuję Ci':
  7. "Tańczmy do Rana" - Justyna Lubas z najlepszą premierą tego roku?!
  8. Zakopane Podzielone: Sylwester Marzeń TVP budzi kontrowersje wśród mieszkańców i to nie przez disco polo!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie