Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski odwiedza naszych piłkarzy

2015-11-11T17:59:05+01:00 Radek Liszewski odwiedza naszych piłkarzy https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/11/kamil-grosicki-radek-liszewski1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Wraz z telewizją Polo Tv swoją wizytę reprezentantom Polski w piłce nożnej złożył Radek Liszewski z zespołu Weekend. Głównie rozmowa prowadzona była z Kamilem Grosickim, który nie ukrywa swojej sympatii do muzyki disco polo.   Niedawno pisali...

Reklama

Wraz z telewizją Polo Tv swoją wizytę reprezentantom Polski w piłce nożnej złożył Radek Liszewski z zespołu Weekend. Głównie rozmowa prowadzona była z Kamilem Grosickim, który nie ukrywa swojej sympatii do muzyki disco polo.

 

Niedawno pisaliśmy również o ślubie Grosika, na którym pojawił się Marcin Miller z grupy Boys.

 

Więcej informacji na temat tego spotkania już wkrótce na łamach naszego portalu.

 

Weekend – Każda noc i każdego dnia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.