2023-12-19T16:45:00+01:00 Przepiękna premiera! D-Bomb z utworem pt. "Tylko Ciebie chcę"! W rolach głównych Marta Kowalska Utwór "Tylko Ciebie Chcę" od D-Bomb, z Bartkiem Padyaskiem na czele, pokazuje, że disco polo to gatunek, który potrafi zaskakiwać i ewoluować, zachowując przy tym https://disco-polo.info/uploads/news/przepiekna-premiera-d-bomb-z-utworem-pt-tylko-ciebie-chce-w-rolach-glownych-marta-kowalska-i-kamil-al-temimi-z-love-islandjpg.jpg Disco-Polo.info

Przepiękna premiera! D-Bomb z utworem pt. "Tylko Ciebie chcę"! W rolach głównych Marta Kowalska i Kamil Al-Temimi z Love Island!


Utwór "Tylko Ciebie Chcę" od D-Bomb, z Bartkiem Padyaskiem na czele, pokazuje, że disco polo to gatunek, który potrafi zaskakiwać i ewoluować, zachowując przy tym swoją unikalną tożsamość

Autor: Adam Begier, 19 Grudzień 2023  16:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Przepiękna premiera! D-Bomb z utworem pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
 2. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
 3. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO

  Disco-polo to nie tylko rytmiczne utwory do tańca. Potrafi też poruszać serca i dusze swoją liryczną głębią. Najnowsza premiera od D-Bomb, "Tylko Ciebie Chcę", w wykonaniu Bartka Padyaska, jest tego doskonałym przykładem.

  Niezapomniana Ballada od D-Bomb

  Utwór "Tylko Ciebie Chcę" to przepiękna ballada, która łapie za serce już od pierwszych dźwięków. Bartek Padyasek, znany ze swojego wyjątkowego wyczucia stylu i emocji, kreuje w tej piosence obraz pełen uczuciowej głębi. Melodia i aranżacja utworu idealnie wpisują się w kanon sentymentalnych, ale jednocześnie nowoczesnych ballad disco polo.

  Marta Kowalska i Kamil Al-Temimi - Gwiazdy Teledysku

  W teledysku do utworu główne role grają Marta Kowalska i Kamil Al-Temimi, znani z popularnego programu telewizji Polsat - Love Island. Ich charyzma i chemia na ekranie dodają piosence dodatkowego wymiaru, tworząc historię, która jest zarówno piękna, jak i wzruszająca. Klimatyczne ujęcia i spokojny rytm teledysku idealnie komplementują emocjonalną treść utworu.

  Teledysk "Tylko Ciebie Chcę" to nie tylko doskonała muzyka i świetne aktorstwo. To również opowieść o miłości, tęsknocie i emocjach, które towarzyszą każdemu z nas w różnych momentach życia. Warto zobaczyć tę przepiękną premierę i pozwolić sobie na chwilę zadumy w rytmie disco polo.

  "Tylko Ciebie Chcę" od D-Bomb to nie tylko kolejna premiera na rynku muzycznym. To utwór, który zostaje w sercu na długo po jego wysłuchaniu. Perfekcyjne połączenie głębi emocjonalnej z lekkością i rytmicznością charakterystyczną dla disco polo sprawia, że ta ballada jest wyjątkowa w swoim rodzaju.

  Każdy miłośnik tego gatunku muzycznego powinien dać szansę tej piosence. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem disco polo, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym gatunkiem - "Tylko Ciebie Chcę" z pewnością trafi w Twój muzyczny gust.


  D-Bomb - Tylko Ciebie Chcę

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
  2. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  3. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  4. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  5. Wielka radość! Wokalista disco polo Krzysztof Biedrzycki został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. Jest oryginalne!
  6. Elegancja z prowokacją?! Znana wokalistka disco polo w odważnej sesji! Nie uwierzysz, jak wygląda Jagoda
  7. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
  8. Co za koncert! Czadoman Rozbujał Nysę! Zobaczcie, co działo się w klubie Nitro!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie