Reklama


Reklama

Przystojny wokalista disco polo z cudowną żoną! Oto najpiękniejsze małżeństwo w świecie muzyki tanecznej?!

2019-05-18T20:57:00+02:00 Przystojny wokalista disco polo z cudowną żoną! Oto najpiękniejsze małżeństwo w świecie muzyki tanecznej?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/przystojny-wokalista-disco-polo-z-cudowna-zona-oto-najpiekniejsze-malzenstwo-w-swiecie-muzyki-tanecznej-1558114224.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Oni wyglądają znakomicie!

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje artystów, którzy chętnie pokazują się ze swoją drugą połówką. Jedno z najpiękniejszych małżeństw w świecie disco polo właśnie pokazało zdjęcie, które oczarowało fanów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Wokalista disco polo wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów! Zagwarantuje sobie tym sukces?!

Mowa o Edycie i Bartku Padyasek, który na co dzień jest wokalistą i liderem zespołu Dbomb. W ostatnim czasie Bartek stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W jego materiałach również bardzo często jest pokazywana Edyta, która wygląda nieziemsko. 

Wiele osób związanych z branżą disco polo uważa, że Bartek i Edyta to idealne małżeństwo. Doskonale pasują do siebie pod względem wyglądu jak i charakteru. 

Jedna najpiękniejszych par w świecie disco polo wczoraj doskonale wyglądała na 5-tych urodzinach telewizji Disco Polo Music, gdzie Edyta była ubrana w przepiękną sukienkę, a Bartek postanowił ubrać koszulę, marynarkę oraz białe spodnie. 

Przyznajcie sami, że od Bartka i Edyty bije duża klasa i na zdjęciach prezentują się znakomicie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!
  2. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  3. Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.