Reklama


Reklama

Mrożąca krew w żyłach historia najpiękniejszej pary disco polo!

2019-07-16T20:54:00+02:00 Mrożąca krew w żyłach historia najpiękniejszej pary disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/mrozaca-krew-w-zylach-historia-najpiekniejszej-pary-disco-polo-1563298176.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/dbombofficial
Reklama


Ogólna

Uwielbiany wokalista disco polo chciał ofiarować Edycie coś, czego nie zapomni.

Reklama

Podróże to ich pasja. zwiedzili już niemal cały świat. Tym trudniej było uwielbianemu wokaliście disco polo Bartkowi Padyaskowi znaleźć wycieczkę, która zainteresowałaby jego żonę Edytę.

Zobacz również: Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość!

– Gdy usłyszałem, że na Bahamach, na malowniczej wyspie Exumie można pływać z rekinami i bawić się... ze świniami, stwierdziłem, że musimy się tam wybrać – wyznaje nam D-Bomb. Skąd te zwierzęta na egzotycznej wyspie? – Podobno w XIX w. przedstawiciele tego gatunku uratowały się z tonącego okrętu u wybrzeży wyspy.

Trzoda zaadaptowała się do panującego klimatu i dziś są atrakcją turystyczną – wyjaśnia artysta.

Przyjacielskie rekiny

Żeby zobaczyć te zwierzęta, trzeba najpierw dostać się na Exumę. – Zdecydowaliśmy się na przelot, małym samolotem. Jednak kiedy zobaczyłem jak pilot zamyka drzwi do maszyny i widać przerwy między nimi a ścianami, mina mi zrzedła – wspomina Bartek.

Samolotem trzęsło, ale podróż miała szczęśliwy finał. Jednak na miejscu gwiazdor disco polo z chęcią przesiadł się do łodzi. Zastrzykiem adrenaliny, na który namówił ukochaną, było też pływanie z rekinami, które są specjalnie karmione, aby nie atakowały ludzi.

Zobacz również: Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość!

– Czułem strach, gdy schodziłem po drabince do akwenu, ale na szczęście stworzenia okazały się przyjazne – mówi artysta.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!
  2. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  3. Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.