2015-11-16T19:14:00+01:00 Premiera teledysku: Tadeusz Woźniak i Elwira Mejk – Smak i zapach pomarańczy https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera teledysku: Tadeusz Woźniak i Elwira Mejk – Smak i zapach pomarańczy

Redakcja , 16 Listopad 2015  19:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Premiera teledysku: Tadeusz Woźniak i Elwira Mejk – Smak i zapach pomarańczy
Źródło zdjęć:
Reklama

„Wszyscy niosą oczy jasne. Trotuary wprost za ciasne.” tak brzmi kawałek kultowego przeboju powstałego w latach 70 za sprawą polskiego muzyka, kompozytora oraz wokalisty – Tadeusza Woźniaka, który z inicjatywy projektu „Międzypokoleniowe Due...

Reklama

„Wszyscy niosą oczy jasne. Trotuary wprost za ciasne.” tak brzmi kawałek kultowego przeboju powstałego w latach 70 za sprawą polskiego muzyka, kompozytora oraz wokalisty – Tadeusza Woźniaka, który z inicjatywy projektu „Międzypokoleniowe Duety” stworzył duet z Elwirą Mejk.

 

Utwór „Smak i zapach pomarańczy” pochodzi z debiutanckiego albumu „Zegarmistrz światła” wydanego w 1972 roku. Po ponad 40 latach od premiery piosenka została odświeżona i nabrała całkowicie nowego brzmienia. W klipie Tadeusz Woźniak odgrywa rolę artysty komponującego dzieło, które w zamyśle trafia do Elwiry Mejk.

 
„Smak i zapach pomarańczy ” w nowej duszy aranżacyjnej. – wyznała przy foto zapowiedzi Elwira Mejk, wokalistka grupy znanej z takich hitów jak „Janek”, „Daj nam czas” oraz „Graj dla mnie”.

 
Poniżej prezentujemy Wam odświeżoną wersje przeboju „Smak i zapach pomarańczy” która prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Prawdziwie godny uwagi duet Elwiry Mejk oraz Tadeusza Wożniaka dostępny jest również w naszym serwisie DiscoClipy.com Gorąco Wam polecamy i zachęcamy do udostępniania nowości.

 

Elwira Mejk & Tadeusz Woźniak – Smak i zapach pomarańczy

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  2. Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!
  3. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  4. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  5. Marcin Miller gwiazdą TVP! Lider zespołu Boys totalnie zaszaleje
  6. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami