2017-01-04T13:52:00+01:00 Premiera: Niespotykani – Tańczą Gwiazdy | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Niespotykani.jpg

Premiera: Niespotykani – Tańczą Gwiazdy | VIDEO

Redakcja , 04 Styczeń 2017  13:52
Premiera: Niespotykani – Tańczą Gwiazdy | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Spragnionych klubowych scenerii, kolorowych drinków i zabawy na 102 zapraszamy do zapoznania się z nowością zespołu Niespotykani, która tanecznym krokiem weszła na rynek disco. Formacja już na początku swojej drogi zapewniła, że pragnie zaoferować...

Reklama

Spragnionych klubowych scenerii, kolorowych drinków i zabawy na 102 zapraszamy do zapoznania się z nowością zespołu Niespotykani, która tanecznym krokiem weszła na rynek disco. Formacja już na początku swojej drogi zapewniła, że pragnie zaoferować swoim słuchaczom coś nieszablonowego, zarazem przyjemnego co możecie zweryfikować oglądając ich produkcje.

 

Po niespełna trzech miesiącach od ostatniej nowości pt. „Mamy dla siebie noc” światło dzienne ujrzała kolejna – zapowiadana – produkcja pt. „Tańczą gwiazdy” (o której informowaliśmy już w połowie grudnia). Piosenka podobnie jak wcześniejszy utwór ma w sobie motyw miłości, o której prócz piosenek można wiersze pisać. PREZENT na nowy rok „ – poinformowała grupa na swoim fanpage’u udostępniając nowość.

 

W klipie pojawił się stały skład „niespotykanych” jak również robiąca show sekcja taneczna. Jak wyszło? Przekonajcie się sami:

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  2. Taneczna premiera legendarnej formacji disco polo! To może być wielki przebój najbliższych miesięcy!
  3. To nie żart! Popularna wokalistka tańczy do przeboju disco polo! Nagranie robi furorę w sieci!
  4. Przepiękna wokalistka disco polo w duecie z Marcinem Millerem! Gorąca premiera JUŻ W SIECI!
  5. Mamaginekolog tańczy z mężem do nowego hitu disco polo! Nagranie podbija sieć! VIDEO
  6. Te psy chronią dom Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo pokazała się z nimi w sieci! Są ogromne!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama