Reklama


Reklama

Prawdziwy sztos od popularnego zespołu Malibu! Ta gorąca premiera podbije całą Polskę?!

2020-07-10T11:27:00+02:00 Prawdziwy sztos od popularnego zespołu Malibu! Ta gorąca premiera podbije całą Polskę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/prawdziwy-sztos-od-popularnego-zespolu-malibu-ta-goraca-premiera-podbije-cala-polske-1594319890.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dwuznaczne porównania, zabawiackie teksty, kontrowersyjne stylizacje i wreszcie muzyka, która wręcz unosi swoim mocnym i zdecydowanym brzmieniem

Reklama

Rynek disco polo od lat pnie się w górę i rozszerza swoje zasięgi! Muzyka chodnikowa już dawno podzieliła się na kolejne mniejsze i większe grupy, chociażby przez wzgląd na styl nowoczesny, bądź ten brzmiący charakterystycznie dla lat 90-tych.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

W każdej z tych grup zmieści się mnóstwo artystów, którzy stają na głowie, aby swoimi produkcjami dotrzeć do jak największej liczby odbiorców! Z nowością przybywa tym razem popularny zespół - Malibu!

Chłopaki z formacji od zawsze lubili zaskakiwać i z pewnością nie można zarzucić im braku polotu oraz pomysłów na coraz bardziej kreatywne produkcje! Ich najnowsza premiera, utwór pt. „Sztos” z pewnością należy do tych odważniejszych! Dwuznaczne porównania, zabawiackie teksty, kontrowersyjne stylizacje i wreszcie muzyka, która wręcz unosi swoim mocnym i zdecydowanym brzmieniem, to wizytówka grupy Malibu!

Pod opublikowanym klipem można przeczytać masę pozytywnych komentarzy, które dowodzą jak bardzo nowoczesna muzyka zespołu, trafia w gusta fanów disco: „Jak sama nazwa mówi ta piosenka to sztos!”.

Jeżeli jesteście gotowi na dźwiękowy i obrazowy odlot, to odpalajcie kawałek w YouTube.

Zobacz również: Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  2. Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt!
  3. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.