2017-01-06T20:09:00+01:00 „Powiedziała TAK” cieszy się artysta! | Będzie ślub?! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Gonti-zareczyny-disco-polo.jpg

„Powiedziała TAK” cieszy się artysta! | Będzie ślub?!

Redakcja , 06 Styczeń 2017  20:09
„Powiedziała TAK” cieszy się artysta! | Będzie ślub?!
Źródło zdjęć:
Reklama

„I setki myśli, ta jedna chwila, ja chciałem żeby tylko moją była! I wykrzyknąłem: że to jest ona – Moja wymarzona!” – przyznaje artysta w jednej ze swoich produkcji, w której główną rolę odegrała Jego ukochana. Przypadek? ...

Reklama

„I setki myśli, ta jedna chwila, ja chciałem żeby tylko moją była! I wykrzyknąłem: że to jest ona – Moja wymarzona!” – przyznaje artysta w jednej ze swoich produkcji, w której główną rolę odegrała Jego ukochana. Przypadek? Być może, aczkolwiek faktem jest iż zakochani postanowili zrobić krok do przodu.

 

Otóż dzisiaj, tj. 6 stycznia Sebastian i Malwina udostępnili na portalu społecznościowym informację o swoich zaręczynach. „Na każdego przyjdzie czas…Przyszedł i na mnie…Powiedziała TAK! ????????????????????????????” ucieszył się Sebastian, który jak można zobaczyć w produkcjach”Usta Kolorowe” czy „Powiedz co Ty w sobie masz” promienieje u boku ukochanej. 

 

Można śmiało powiedzieć, że udostępniona w grudniu nowość formacji Gonti pt. „Ciebie chcę” jest jednym z najpiękniejszych wyznań miłosnych, co możecie usłyszeć poniżej.

 

Sebastianowi i Malwinie gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki za pomyślność.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Daj to głośniej ujawniają tajemnicę nowego projektu! Fani czekali na to dwa lata!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo odsłoniła kształtny biust! Fani oniemieli! Jest idealny?!
  3. Popularny artysta disco polo postawił na All Inclusive! To będzie jego wielka przepustka do kariery?!
  4. Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.
  5. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!
  6. Uwielbiany artysta disco polo powraca z nowym hitem! To strzał w dziesiątkę?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama