2024-01-16T19:15:00+01:00 Power Play dał czadu! Zobaczcie ich występ i posłuchajcie hitu pt. "Co ma być to będzie"! Zobacz, jak Power Play elektryzuje tłum na Łódź Disco Fest, wykonując hit 'Co ma być to będzie'. https://disco-polo.info/uploads/news/power-play-dal-czadu-zobaczcie-ich-wystep-i-posluchajcie-hitu-pt-co-ma-byc-to-bedziejpg.jpg Disco-Polo.info

Power Play dał czadu! Zobaczcie ich występ i posłuchajcie hitu pt. "Co ma być to będzie"!


Zobacz, jak Power Play elektryzuje tłum na Łódź Disco Fest, wykonując hit 'Co ma być to będzie'.

Autor: Adam Begier, 16 Styczeń 2024  19:15
Źródło zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Power Play dał czadu! Zobaczcie ich występ i posłuchajcie hitu pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
 2. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
 3. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!

  Grupa Power Play, jedna z czołowych ikon sceny disco polo, dostarczyła niezapomnianych wrażeń podczas ostatniego Łódź Disco Fest. Zespół, znany z charyzmatycznego podejścia i pełnych energii występów, tym razem przyciągnął uwagę wykonaniem swojego przeboju "Co ma być to będzie". Utwór ten, będący jednym z największych hitów grupy, ożywił publiczność swoją taneczną melodią i chwytliwym refrenem.

  "Co ma być to będzie" - Hit, Który Rozgrzewa Tłumy

  "Co ma być to będzie", utwór, który szybko zdobył serca fanów disco polo, w wykonaniu na żywo zyskuje jeszcze więcej charakteru. Power Play, znani ze swojej umiejętności budowania bliskiego kontaktu z publicznością, sprawili, że każdy uczestnik festiwalu czuł się częścią wielkiego muzycznego wydarzenia. Energetyczne dźwięki, wpadający w ucho refren i charakterystyczna melodia sprawiły, że niemożliwe było pozostanie obojętnym.

  Występ Power Play na Łódź Disco Fest potwierdził, dlaczego są oni uważani za jednych z najlepszych w branży disco polo. Ich pasja i zaangażowanie w każdy utwór sprawiają, że koncerty stają się nie tylko muzycznym przeżyciem, ale prawdziwym show, które zapada w pamięć. "Co ma być to będzie", z jego rytmiczną melodią i chwytliwymi tekstami, idealnie oddaje ducha tego, co w disco polo najważniejsze - radości, energii i wspólnoty.

  Podczas Łódź Disco Fest, Power Play nie tylko umocnili swoją pozycję jako gwiazdy sceny disco polo, ale również dostarczyli fanom niezapomnianych emocji. Ich wykonanie "Co ma być to będzie" na żywo pokazało, jak wielką moc mają koncerty disco polo w łączeniu ludzi i tworzeniu niezapomnianych wspomnień. Czekamy z niecierpliwością na kolejne występy zespołu i kolejne hity, które z pewnością rozgrzeją serca fanów.


  Power Play - WSZYSTKO ALBO NIC!

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
  2. Mamy to! Pamiętacie wielki HIT Marcina Millera BOYS "Wolność"?! Tak brzmi oryginał z 1991 roku!
  3. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  4. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  5. "Żyjemy Tylko Raz" - nowy hit disco polo od Juniora! Premiera
  6. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
  7. Ksiądz na TikToku Przepowiada Koniec Świata! Zobacz, Kiedy Nadejdzie Apokalipsa!
  8. SUV-y w Tarapatach: Nadchodzą Nowe Opłaty w 2025 - Sprawdź, Ile Zapłacisz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie