Reklama


Reklama

Postawa na medal?! Wokalista disco polo bezinteresownie pomaga potrzebującym!

2020-02-26T09:00:00+01:00 Postawa na medal?! Wokalista disco polo bezinteresownie pomaga potrzebującym! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/wokalista-disco-polo-ma-ogromne-serce-1582553638.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/MR-SEBII-Мр-Себі-Zespół-Disco-Polo
Reklama


Życie gwiazd

Choć kalendarz koncertowy grupy disco polo jest wypełniony, to artysta zapewnia, że potrzebującym nadal odmawiać nie zamierza

Reklama

Każdy, kto oglądał ostatni finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z pewnością zauważył tego artystę sceny disco polo. – Wspieraliśmy akcję po raz kolejny i nie wyobrażam sobie, by mogło nas na niej zabraknąć też w przyszłym roku – mówi „Na żywo” Sebastian Zys.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Lider zespołu Mr Sebii jest dobrze znany w rodzinnym Tomaszowie Mazowieckim i jego okolicach. Mieszkańcy miasta wiedzą, że jeśli będzie organizowana akcja charytatywna, to gwiazdor chętnie się w nią zaangażuje. – Ostatnio zagraliśmy m.in. dla Krystianka z Rozprzy i Michałka z Witaszyc. W obu przypadkach były to koncerty, na których zbierano pieniądze do puszek i licytowano podarowane przedmioty. Uważam, że jeśli można komuś pomóc, to należy to zrobić – podkreśla piosenkarz. Do wokalisty często zgłaszają się osoby liczące na jego wsparcie. Sebastian podkreśla, że jeszcze nikomu go nie odmówił. – Nie bierzemy pieniędzy za występy na imprezach. W wyjątkowych sytuacjach nawet dojeżdżamy na własny koszt. Ale najczęściej znajdują się sponsorzy, którzy pokrywają koszty naszych dojazdów i noclegów – wyjaśnia autor hitu „Na gondoli”.

Bezradność wobec cierpienia dzieci

Artysta, który jest ojcem czwórki dzieci – Oliwii, Amelii, Amandy i Seweryna – przyznaje, że cierpienie najmłodszych budzi w nim szczególne rozczulenie. – Gdy córeczkom i synowi coś dolega, czuję się bezradny. Sądzę, że inni rodzice mają tak samo mówi ze wzruszeniem w głosie. Choć kalendarz koncertowy grupy jest wypełniony, to artysta zapewnia, że potrzebującym nadal odmawiać nie zamierza.

Zobacz również: Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!
  2. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  3. Artysta disco polo w gotowości do ratowania ludzkiego życia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.