2015-10-01T16:49:00+02:00 Postać Sławomira Świerzyńskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was do obejrzenia najnowszego odcinka „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym to pewien muzyk jazzowy wcieli się w rolę rasoweg https://disco-polo.info/uploads/news/2015/09/bayer-full-11.jpg

Postać Sławomira Świerzyńskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Autor: Adam Begier , 01 Październik 2015  16:49
Postać Sławomira Świerzyńskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Źródło zdjęć:

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was do obejrzenia najnowszego odcinka „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym to pewien muzyk jazzowy wcieli się w rolę rasowego disco polowca!   Znamy go od lat. Uwielbiamy, cenimy i cieszymy się ...Reklama

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was do obejrzenia najnowszego odcinka „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym to pewien muzyk jazzowy wcieli się w rolę rasowego disco polowca!

 

Znamy go od lat. Uwielbiamy, cenimy i cieszymy się jego ogromnymi sukcesami poza granicami Polski. Tak, mowa oczywiście o zespole Bayer Full. To właśnie Sławomir Świerzyński tym razem zostanie „podrobiony” przez jednego z uczestników programu – Michała Grobelnego.

 

Michał to wykształcony muzyk. Ukończył Zespół Szkół Muzycznych II st. w Szczecinie na wydziale wokalistyki jazzowej. Występował w programach „The Voice of Poland” oraz „Jaka to melodia?”, gdzie miał z pewnością przyjemność poznać Sławomira Świerzyńskiego podczas nagrań. Czy wykorzysta swą zdobytą wiedzę, czy jednak będzie musiał sięgnąć pamięcią wstecz za pośrednictwem legendarnego klipu „Ten pierwszy raz (Majteczki w kropeczki)”?

 

Nie przegapcie najnowszego odcinka „Twoja twarz brzmi znajomo”, a uzyskacie odpowiedź na to nurtujące pytanie. Najbliższa sobota (03.10), godzina 22:15, kanał Polsat. Serdecznie zapraszamy!

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  2. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  3. Znana wokalistka disco polo pokazała powiększone usta! Ostry komentarz fanki „Tak się oszpecić” Nie uwierzycie, co odpowiedziała gwiazda!
  4. "Nowy świat" Sławomira i Kajry: Sukces przepięknej ballady!
  5. Kamil Kossakowski DISCOBOYS zaskakuje nowością pt. „Uparta”! Wygryzie tym konkurencje?!
  6. Teresa Werner wszystkich zaskoczyła! Zobacz jej zjawiskowe nogi i odważny dekolt
  7. Freaky Boys i Blondi łączą siły w ekscytującej współpracy
  8. Wokalista disco polo Von Prais bezpieczny po dramatycznym wypadku na morzu

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie