Reklama
Polecamy


Reklama

Poruszający gest! Syn popularnej gwiazdy disco polo ratuje ludzkie życie!

2020-04-07T18:00:00+02:00 Poruszający gest! Syn popularnej gwiazdy disco polo ratuje ludzkie życie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/syn-gwiazdy-disco-poswieca-sie-dla-ratowania-innych-1586104851.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/Wojsko-Polskie-283937141731385 facebook.com/elwira.mejk
Reklama


Życie gwiazd

Syn popularnej wokalistki disco polo jest żołnierzem, gotowym poświęcić dla ojczyzny i obywateli swoje życie oraz zdrowie

Reklama

Elwira i Mariusz Mejk, to najbardziej znane małżeństwo w świecie disco polo. Od lat żyją razem prywatnie i współpracują w branży muzycznej.

Zobacz również: Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

W niewielu przypadkach taki układ się sprawdza, ale państwo „MEJK” każdego roku dają przykład, że dla chcącego nic trudnego. W autorskich treściach słynnego duetu dominują silne rodzinne wartości. Z resztą jak podkreśla liderka zespołu Elwira - rodzina była i jest dla nich najważniejsza. W tym roku ich familia powiększy się!

Syn Szymon wraz z narzeczoną Karoliną oznajmili, że spodziewają się dzidziusia! Nela będzie pierwszą wnusią Elwiry i Mariusza! Nie mamy wątpliwości, że swoim dzieciom para artystów przekazała najwyższe wartości. Niedawno wszyscy mogliśmy się o tym przekonać!

Drugi syn Filip jest żołnierzem, gotowym poświęcić dla ojczyzny i obywateli swoje życie oraz zdrowie. Jako honorowy dawca krwi świeci przykładem i sprawia, że popularni rodzice mogą być dumni!

Syn gwiazdorskiej pary ostatnio po raz kolejny oddał krew, pokazując tym samym że ratować życie ludzkie można nie tylko na wojennym froncie. To postawa godna wielkiej pochwały i dużego szacunku.

Taki gest świadczy naprawdę dobrze nie tylko o samym dawcy, lecz o całej rodzinie!

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.