2017-01-03T16:38:00+01:00 Polsat zwycięzcą dzięki disco polo! „2016 był doskonałym rokiem dla Polsatu. Stacja była najchętniej oglądaną telewizją i zdecydowanie wygrała w rankingu oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Pols https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Polsat-zwycięzcą-dzięki-disco-polo.png Disco-Polo.info

Polsat zwycięzcą dzięki disco polo!


„2016 był doskonałym rokiem dla Polsatu. Stacja była najchętniej oglądaną telewizją i zdecydowanie wygrała w rankingu oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Polsat poprawił również swój wynik względem 2015 roku w grupie 16-49.   &nbs...

Autor: Adam Begier, 03 Styczeń 2017  16:38
Źródło zdjęć:
Polsat zwycięzcą dzięki disco polo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
 2. Klaudia Zielińska szokuje bielizną na scenie! Gwiazda założyła przezroczysty kombinezon! Wyglądała obłędnie?!
 3. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
Reklama

„2016 był doskonałym rokiem dla Polsatu. Stacja była najchętniej oglądaną telewizją i zdecydowanie wygrała w rankingu oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Polsat poprawił również swój wynik względem 2015 roku w grupie 16-49.

 
 

Telewizja Polsat rok 2016 zakończyła na pozycji lidera oglądalności. W grupie wszystkich badanych z wynikiem 11,45% wyprzedziła TVP1 – 11,10% i TVN – 10,38%. Wśród widzów w grupie komercyjnej Polsat również nie miał sobie równych notując 13,23% udziałów, przy 12,75% TVN-u, oraz 7,39% TVP1. Stacja poprawiła wynik w tej grupie względem roku 2015.” – czytamy w komunikacie telewizji Polsat.

 

 

Na sukces telewizji wpływa wiele czynników. Jednym z nich na pewno była muzyka disco polo i imprezy pokazane na antenie telewizji Polsat. Mamy tutaj na myśli Disco Hit Festival w Kobylnicy, Disco Pod Gwiazdami, czy Roztańczony PGE Narodowy. Na wszystkich tych imprezach królowała muzyka disco polo, a oglądalność była na bardzo wysokim poziomie.

 

Mamy nadzieję, że w tym nowym roku 2017 Polsat dalej będzie otwarty na disco polo i na antenie głównej pojawi się jeszcze więcej disco polo. Jak udało nam się ustalić na pewno dwie imprezy z muzyką disco polo pojawią się na głównej antenie grupy Polsat.

 

Który koncert telewizji Polsat był najlepszy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
 2. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
 3. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
 4. Gorąca Premiera: Nowy hit od zespołu ROY – "Ja i Ty" podbija serce publiczności!
 5. Znana wokalistka Disco Polo została mamą! Fani nic nie wiedzieli?! Gratulacje!
 6. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
 7. Karolina Dziubińska debiutuje! Czy to będzie hit lata?
 8. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie