2023-03-06T18:38:00+01:00 Czy w tym roku odbędzie się Disco Hit Festival w Kobylnicy?! Fani disco polo nie mogą się doczekać. Za każdym razem na scenie pojawiała się plejada gwiazd! Tak też było w zeszłym roku! Co zatem na 2023 roku szykują organizatorzy największego festiwalu disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/czy-w-tym-roku-odbedzie-sie-disco-hit-festival-w-kobylnicy-fani-disco-polo-nie-moga-sie-doczekacjpg.jpg Disco-Polo.info

Czy w tym roku odbędzie się Disco Hit Festival w Kobylnicy?! Fani disco polo nie mogą się doczekać.


Za każdym razem na scenie pojawiała się plejada gwiazd! Tak też było w zeszłym roku! Co zatem na 2023 roku szykują organizatorzy największego festiwalu disco polo

Autor: Adam Begier, 06 Marzec 2023  18:38
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Czy w tym roku odbędzie się Disco Hit Festival w Kobylnicy?! Fani disco polo nie mogą się doczekać.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
 2. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"
 3. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!

  Disco Hit Festival Kobylnica - największy festiwal disco polo w Polsce

  Disco polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce, natomiast festiwal Disco Hit Festival Kobylnica to jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów tej muzyki. Festiwal ten odbywał się regularnie przez wiele lat, ale w 2018 roku i kolejnych latach został odwołany ze względu na problemy organizacyjne. Po pięciu latach przerwy, w 2022 roku, festiwal powrócił na scenę i od razu zdobył ogromną popularność.

  Zobacz również: Ogromny sukces w disco polo! Massive i Folk Lady zdobyli tym wykonaniem swój pierwszy milion! Internauci zachwyceni!

  Przyciągający tłumy przed sceną i telewizorami Disco Hit Festival Kobylnica 2022

  Disco Hit Festival Kobylnica to wydarzenie, które przyciąga rzesze fanów muzyki disco polo. W tym roku festiwal odbył się 5 sierpnia w Kobylnicy i jak zawsze przyciągnął tłumy przed sceną oraz miliony przed telewizorami. Transmisja odbywała się jednocześnie w telewizji Polsat, Polo TV oraz Disco Polo Music, co pozwoliło na obejrzenie koncertu przez miliony widzów.

  Gwiazdy disco polo na scenie

  Na festiwalu Disco Hit Festival Kobylnica występują największe gwiazdy muzyki disco polo. W zeszłym roku na scenie pojawiły się takie zespoły jak Weekend, Boys, Piękni i Młodzi, Sławomir Shazza, Bayer Full, After Party, Mig, Playboys, Andre, Czadoman, Daj To Głośniej, Top Girls, Łobuzy, Masters, Defis, Camasutra, Top One, Fanatic, Voyager, Cliver, Marcin Siegieńczuk, MiłyPan, Topky, Mejk, Fisher, Jorrgus, Quest oraz DiscoBoys. Fani byli zachwyceni występami swoich ulubionych wykonawców, a energia i pozytywna atmosfera panująca na festiwalu była niesamowita.

  Czy w roku 2023 roku odbędzie się Disco Hit Festival Kobylnica?

  Niestety, na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat potencjalnego terminu tej imprezy. Zespoły również milczą, jeśli chodzi o to muzyczne wydarzenie. Wiele osób zastanawia się, czy festiwal zostanie zorganizowany w tym roku, czy też zostanie odwołany ze względu na trudną sytuację finansową w Polsce.

  Zmiany personalne w Polsacie

  Ostatnio w Polsacie doszło do sporych zmian personalnych. Edward Miszczak, który przez wiele lat pracował w TVN-ie, przeszedł do Polsatu. Został on wiceprezesem zarządu i dyrektorem programowym Polsatu. Miszczak ma na swoim koncie wiele sukcesów w branży medialnej i jest uważany za jednego z najbardziej doświadczonych ludzi w Polsce.

  Przez wiele lat muzyka disco polo nie miała wstępu na anteny TVN, a na Polsacie zawsze można było zobaczyć wiele programów z wykonawcami disco polo. Czas pokaże, czy nowe kierownictwo Polsatu będzie kontynuować dotychczasową politykę i promować muzykę disco polo, czy też zdecyduje się na zmiany.


  Defis & MiłyPan - Jeszcze raz | Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  2. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych - zaliczył WPADKĘ na Scenie! Zobacz nagranie
  3. Największe Gwiazdy Disco Polo na Spotify: Top 10 Artystów - Kwiecień 2024
  4. Oto powód, dlaczego NOWOŚĆ Justyny Lubas pt. "Po co" podbija internet! Nie uwierzysz, co zrobiła. Fani "Jesteś niepokonana"
  5. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  6. Ten weselny utwór "Marysiu buzi daj" zna cała Polska! Posłuchaj na żywo w wykonaniu Demeters!
  7. Dają z siebie 100%! Artyści disco polo Capella zachwycają premierą 'O Tobie'! Zobacz NOWOŚĆ już teraz
  8. Fani disco polo w szoku! Nie uwierzysz co zrobiły fanki Wonersa! Nagranie ze sceny podbija sieć| VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie