2022-10-12T09:00:00+02:00 Po 15 latach Sławomir Świerzyński i Bayer Full wrócił na ważną imprezę! Zobaczcie występ gwiazdora di Sławomir Świerzyński i Bayer Full wystąpili tam po 15 latach! Zobaczcie genialny występ gwiazdora disco polo na żywo Po 15 latach Sławomir Świerzyński i Bayer Full wróci https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-i-bayer-full-wystapili-tam-po-15-latach-zobaczcie-genialny-wystep-gwiazdora-disco-polo-na-zywojpg.jpg

Po 15 latach Sławomir Świerzyński i Bayer Full wrócił na ważną imprezę! Zobaczcie występ gwiazdora disco polo na żywo! VIDEO

Autor: Adam Begier , 12 Październik 2022  09:00
Po 15 latach Sławomir Świerzyński i Bayer Full wrócił na ważną imprezę! Zobaczcie występ gwiazdora disco polo na żywo! VIDEO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Sławomir Świerzyński i Bayer Full wystąpili tam po 15 latach! Zobaczcie genialny występ gwiazdora disco polo na żywo Po 15 latach Sławomir Świerzyński i Bayer Full wrócili do Iłowa!Reklama

  Reklama

  Sławomir Świerzyński to żywa legenda muzyki disco polo. Założyciel legendarnego zespołu Bayer Full od ponad 40 lat koncertuje na terenie całego kraju i nie tylko. Ostatnio wystąpił na scenie w miejscu, gdzie ostatni raz był 15 lat temu!

  Zobacz również: Nietypowa pasja Łukasza Mikulskiego z Magik Band! "To mój mistrz, nauczyciel"

  Bayer Full - ponad 40 lat na scenie 

  "Blondyneczka", "Majteczki w Kropeczki", czy "Moja muzyka" to przeboje zespołu Bayer Full, które pokochała cała Polska. Charyzmatyczny Sławomir Świerzyński na swoim koncie ma ogromną ilość przebojów, które cieszą się ogromną popularnością.

  W ostatnim czasie wypowiedzi lidera Bayer Full spowodowały dość duży hejt na jego osobę, a było to związane z jego oświadczeniem na zerwanie współpracy z TVP. 

  Takie wypowiedzi powodują, że efektem ubocznym jest ogromna popularność wszelkich materiałów związanych z danym artystą. Tak właśnie jest w przypadku zespołu Bayer Full. 

  Bayer Full i Sławomir Świerzyński na żywo! 

  Reklama

  Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z Iłowa, gdzie ostatni raz formacja disco polo występowała tam 15 lat temu. Przez te lata nie było po drodze organizatorom oraz zespołowi, aby tam się pokazać. 

  W tym roku nie zabrakło Bayer Full na Pożegnaniu Lata w Iłowie, gdzie m.in. zaśpiewali wielki hit disco polo pt. "Blondyneczka".  Zobaczcie nagranie i dajcie znać, jak Wam się podoba wykonanie tego przeboju na żywo! 

  Reklama

  Bayer Full - Blondyneczka (Pożegnanie Lata - Iłów 2022)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


  Polecamy
  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

  Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


  Przeczytaj również:
  1. Młody Woners zagrał na gali sportu! Zobaczcie nagranie!
  2. Justyna Lubas - magnetyzm i zmysłowość na jednym zdjęciu! Gorąca publikacja gwiazdy disco polo!
  3. Andrzejki z Silent Disco x BORYS LBD x JESSICA na żywo – Noc, której nie zapomnicie!
  4. "Hej sokoły" w nowej odsłonie – Bayer Full ożywia legendarny hit!
  5. Najpopularniejsze hity Disco Polo - Lista przebojów 26.11.2023: TOP 10 na Spotify i YouTube! Na szczycie zespół MEJK!
  6. "Ogień" - Gorący przebój Focus i Blondi podbija Disco Polo!
  7. Maciej Smoliński rozgrzewa USA! Zobaczcie jego występ!
  8. Angelika Żmijewska z Topky olśniewa w USA! Głęboki dekolt robi wrażenie!
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie