2021-11-24T18:59:00+01:00 Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy! https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-gest-ze-strony-wokalistek-energy-girls-dziewczyny-zorganizuja-platna-randke-w-szczytnym-celujpg.jpg

Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!

Redakcja , 24 Listopad 2021  18:59
Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
Źródło zdjęć: instagram.com/energygirlsmusic_/

Popularne artystki disco polo zdecydowały się zorganizować płatne randki


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artyści i gwiazdy pojawiające się w mediach społecznościowych są idolami dla wielu osób. Często dzięki nim można przekazać istotną informację lub zachęcić do działania i pomocy.

Zobacz również: Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'

Płatna randka w świecie disco polo

Te trzy wokalistki dają cudowny przykład kreatywności, dzięki której niosą pomoc potrzebującym. Do sieci trafił znakomity pomysł Energy Girls jakiego nikt się nie spodziewał! Płatna randka – to coś czego jeszcze nie było! Te trzy dziewczyny to prawdziwe petardy! Ich energia, kreatywność i pozytywne podejście do życia fani zauważyli od razu.

Reklama

Mimo, że zespól w branży disco istnieje od kilku lat już zdążył podbić serca publiczności. Liderką formacji jest charyzmatyczna i odważna Paulina Zofia Banaszek. Grupa ma na swoim koncie kilka przebojów takich jak: „Dlaczego”, „Ciebie chce całować”. Czy „Nie chcę cię znać”. Artystki są bardzo oddane swojej działalności artystycznej. Za każdym razem dokładają starań aby ich kompozycje zostały zauważone, dlatego oprócz ciekawej aranżacji ich piosenki wyróżniają się także ciekawym tekstem.

Energy Girls z pomysłem na siebie

Co najważniejsze, gwiazdy należą do skromnych i dobrych osób, które myślą nie tylko o swoim szczęściu i komforcie, ale również chcą nieść pomoc potrzebującym. Do sieci trafił rewelacyjny pomysł Energy Girls, w którym organizują płatna randkę pod hasłem „Randka dla Was – Kasa dla Kubusia”. Wielbiciele muzyki tanecznej nie kryją zaskoczenia i podziwu dla zespołu za tak szlachetną akcję.

Reklama

Dziewczyny proponują randkę, czyli wyjście na kawę i ciasto! Zaproponowały kilka miejscowości Hrubieszów, Zamość, Lublin i Warszawę! Trzeba przyznać, że Energy Girls wykazały się fantastyczną inicjatywą, dzięki takiemu postępowaniu, branża disco polo zyskuje w oczach słuchaczy i internautów.

Zobacz również: Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!

Reklama
Plik Energy Girls - randka.png_0..png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Energy Girls - Mateusz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!
  2. Edyta Folwarska przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! Prezenterka wygląda jak gwiazda Hollywood!
  3. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  4. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  5. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!
  6. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  7. Śliczna gwiazda zespołu Top Girls - Kasia pokazała gorące zdjęcia! Uwagę zwracają zgrabne nogi artystki disco polo!
  8. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami