2023-07-25T11:56:00+02:00 Piękne Kobiety, dobra muzyka i nowy klip disco polo! Kulisy powstawania teledysku VON PRAIS - Zapada noc! Zobacz kulisy powstawania fascynującego teledysku VON PRAIS - Zapada noc! Piękne kobiety, szybkie samochody i emocje na planie! https://disco-polo.info/uploads/news/piekne-kobiety-dobra-muzyka-i-nowy-klip-disco-polo-kulisy-powstawania-teledysku-von-prais---zapada-nocjpg.jpg

Piękne Kobiety, dobra muzyka i nowy klip disco polo! Kulisy powstawania teledysku VON PRAIS - Zapada noc!

Autor: Adam Begier , 25 Lipiec 2023  11:56
Piękne Kobiety, dobra muzyka i nowy klip disco polo! Kulisy powstawania teledysku VON PRAIS - Zapada noc!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zobacz kulisy powstawania fascynującego teledysku VON PRAIS - Zapada noc! Piękne kobiety, szybkie samochody i emocje na planie!Reklama

  Reklama

  Trudna i ekscytująca praca na planie teledysku "Zapada noc" stworzyła fascynujący wizualny świat pełen pięknych kobiet, szybkich samochodów i unikalnych stylizacji. Firma Ultimate Media uchyliła rąbka tajemnicy i przedstawiła kulisy tworzenia najnowszego dzieła Von Praisa. Przez nieco ponad 7 minut, przeniesiemy się w świat muzyki disco, gdzie połączenie charakterystycznego głosu lidera z pasją ekipy wprowadza nas w muzyczny trans. Zapraszamy do zapoznania się z fascynującym procesem powstawania teledysku, który porywa swoją wyjątkową atmosferą i energią!

  Spotkanie z niezwykłą ekipą Von Prais

  Na planie nagraniowym panowała wręcz elektryzująca atmosfera. Ekipa złożona z utalentowanych muzyków, wokalistyka Dariusa na czele, przygotowywała się do realizacji jednego z najważniejszych projektów - teledysku do przebojowego utworu "Zapada noc". Darius, z niebywałą charyzmą, przywodził całą grupę, motywując ich do osiągnięcia perfekcji w każdym dźwięku.

  Koncepcja teledysku została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Firma Ultimate Media, odpowiedzialna za produkcję, dbała o to, by każda scena była spójna z przekazem utworu. Wizja muzycznych uniesień, zmysłowych tańców i nieskrępowanej zabawy doskonale harmonizowała z brzmieniem muzyki disco polo . Reżyser i operatorzy pracowali z pełnym zaangażowaniem, starając się uchwycić esencję emocji płynących z utworu.

  Kulisy pracy nad obrazem

  Przed kamerami roztaczał się niezwykły świat. Pełne pasji kobiety, zataczające olśniewające figury, tworzyły hipnotyzujący spektakl, który wciągał widza w wir nieskrępowanej ekspresji. Stylizacje, przygotowane z dbałością o najmniejszy detal, dodawały artystycznego pazura całej produkcji. 

  Darius - artysta z pasją

  Lider i wokalista Von Praisa, Darius, to nie tylko utalentowany muzyk, ale również osoba obdarzona ogromną pasją do swojej pracy. Jego charyzma i charakterystyczny głos nadają utworom unikalnego brzmienia. Widzowie teledysku "Zapada noc" zostają wciągnięci w świat emocji, które Darius potrafi tak doskonale przekazać swoim wokalem.

  Zobaczcie co działo się na planie teledysku! 

  Reklama

  VON PRAIS - ZAPADA NOC

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dlaczego disco polo jest popularne?
  2. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  3. Roxaok i Damian Gwiazdowski – Nowa para w świecie Disco Polo! Wielka miłość kwitnie!
  4. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  5. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?
  6. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  7. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  8. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie