2019-03-04T10:30:00+01:00 Paweł Jasionowski promykiem w All Together Now Śpiewajmy razem? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/pawel-jasionowski-promykiem-w-all-together-now-spiewajmy-razem-1551394311.jpg

Paweł Jasionowski promykiem w All Together Now Śpiewajmy razem?

Redakcja , 04 Marzec 2019  10:30
Paweł Jasionowski promykiem w All Together Now Śpiewajmy razem?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Lider i wokalista zespołu Masters pojawi się w kolejnym polsatowskim show. Tym razem jako juror programu All Together Now. Śpiewajmy razem

Reklama

All Together Now. Śpiewajmy razem- przed nami drugi sezon, który zapowiada się bardzo obiecująco! To też ze względu na urozmaiconych artystów, którzy wcielą się w rolę jurorów w polsatowskim programie. Wśród nich nie zabraknie wykonawców muzyki disco polo.

Nie trzeba wspominać, że All Together Now. Śpiewajmy razem jest stosunkowo młodym programem rozrywkowym. W zeszłym roku podczas pierwszego sezonu rozkochał w sobie miliony Polaków, których zjednoczył przed tv. Pośród stu wspaniałych jurorów z niezwykłą werwą, a przede wszystkim utalentowanych muzyków nie zabraknie miejsca dla tych, z branży disco polo. To już pewne, że fani od marca bieżącego roku będą mogli oglądać szczytowych artystów takich jak Classic, Mejk i Masters, który ostatnio pojawił się na Instagramowym profilu spiewajmyrazempolsat.

- Kim jest nasz następny juror? Paweł Jasionowski - założyciel, wokalista oraz lider @mastersofficial, który na scenie polskiej muzyki rozrywkowej obecny jest już… 10 lat! Największą rozpoznawalność zdobył dzięki utworowi „Żono Moja”. Przebój ten ma już ponad 70 mln wyświetleń na YouTube i bije kolejne rekordy popularności – zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Paweł wziął udział w 7. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo, wcielając się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Gościnnie występował także w @tanieczgwiazdami, emitowanym na antenie telewizji @polsatofficial.

Myslicie, że Paweł Jasionowski z grupy Masters sprawdzi się w roli jurora?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Fani wniebowzięci! Wygląda bardzo dziewczęco!
  2. Arek Kopaczewski wzrusza najnowszym nagraniem! Ogromny talent gwiazdora disco polo wywołuje dreszcze!
  3. Gwiazda disco polo kupiła sobie przepiękne Porsche! Cena samochodu Moniki Chwajoł zwala z nóg! To auto marzeń wielu Polaków!
  4. Gwiazda disco polo czaruje długimi nogami! Wygląda jak modelka światowych wybiegów!
  5. Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!
  6. Zwrot akcji na planie teledysku disco polo?! Doszło do oświadczyn! Co na to zaskoczona wokalistka zespołu Szpilki?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami