Reklama


Reklama

Disco polo nie porwie Beaty Kozidrak?

2019-03-27T14:45:00+01:00 Disco polo nie porwie Beaty Kozidrak? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/disco-polo-nie-porwie-beaty-kozidrak-1553693516.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: fot. Polsat
Reklama


Ogólna

Zobaczcie fragment występu, który wywoła tak wiele różnych emocji:

Reklama

Jeden z uczestników – Dominik Wąsik - w czwartym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” zaśpiewa piosenkę „Wymarzona” zespołu MIG!  Mimo, że publiczność i część jurorów uda mu się poderwać z krzeseł dosłownie w mig,  to swoim występem nie oczaruje on kapitan jury – Beaty Kozidrak. Czyżby nie był to jej ulubiony gatunek muzyczny, a może czegoś w tym występie po prostu zabrakło?

Zobacz również: Artyści disco polo idą jak po swoje. Kariera "Weź nie pytaj" przyspiesza!

Występ Dominika wywoła też poruszenie w chórku zespołu Bajm, który również zasiada w 100-osobowym jury - jedną z wokalistek porwą dźwięki disco polo i będzie chciała przyłączyć się do wspólnego śpiewania, ale pozostałe będą próbowały jej to uniemożliwić. Czy skutecznie? Tego dowiemy się już dziś o 20:30 w Polsacie!

Zobaczcie fragment występu, który wywoła tak wiele różnych emocji: 

Zobacz również: Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  2. Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
  3. Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.