2023-10-12T08:30:00+02:00 Ósma rocznica małżeństwa Kuby Urbańskiego i jego żony Eweliny! Jak świętowali lider Playboys i jego uk Ósma rocznica małżeństwa Kuby Urbańskiego, lidera Playboys! Emocjonalny post i wspomnienia z ich wspólnego życia. Sprawdź szczegóły https://disco-polo.info/uploads/news/osma-rocznica-malzenstwa-kuby-urbanskiego-i-jego-zony-eweliny-jak-swietowali-lider-playboys-i-jego-ukochana-zonajpg.jpg Disco-Polo.info

Ósma rocznica małżeństwa Kuby Urbańskiego i jego żony Eweliny! Jak świętowali lider Playboys i jego ukochana żona?


Ósma rocznica małżeństwa Kuby Urbańskiego, lidera Playboys! Emocjonalny post i wspomnienia z ich wspólnego życia. Sprawdź szczegóły

Autor: Adam Begier, 12 Październik 2023  08:30
Źródło zdjęć: facebook.com/kubaplayboys
Ósma rocznica małżeństwa Kuby Urbańskiego i jego żony Eweliny! Jak świętowali lider Playboys i jego ukochana żona?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
 2. Król Latino na scenie w Świebodzinie - Nie przegap koncertu Skolima już 28 kwietnia!
 3. Maluba i znany producent Detmi połączyli siły! Nowa piosenka lada moment pojawi się w sieci. Czym zaskoczą gwiazdy?!

  Dla fanów disco polo nazwisko Kuba Urbański nie jest żadnym obcym terminem. Jako lider zespołu Playboys przez lata dostarczał nam niezapomnianych hitów, które rozbrzmiewały na polskich parkietach. Teraz mamy okazję śledzić nie tylko jego muzyczne sukcesy, ale również życie prywatne, które zdaje się być równie kolorowe i pełne pasji.

  Romantyczny post z okazji rocznicy ślubu wokalisty disco polo

  Dnia 10 października Kuba i Ewelina Urbańscy obchodzili ważny dla siebie dzień. Minęło dokładnie osiem lat od momentu, kiedy przysięgali sobie miłość na całe życie. Z tej okazji Kuba postanowił podzielić się ze swoimi fanami niezwykle romantyczną wiadomością, która wzruszyła niejedno serce.

  "8 lat temu o tej porze powiedzieliśmy sobie, że będziemy razem do końca życia  Choć nie było łatwo, bo przecież nikt nie mówił, że tak będzie, to nadal jesteśmy razem  Z każdym rokiem Kocham Cię jeszcze bardziej  Dałaś mi nowe życie, pokazałaś co w nim jest najważniejsze  Dzięki tobie jestem dziś zupełnie innym, człowiekiem. Wiele ci zawdzięczam „Żono” i Dziękuje za wszystko co udało nam się przez te 8 lat stworzyć  Kocham Cię Lina" - napisał Kuba.

  Kuba i Ewelina - historia miłości na przestrzeni lat

  Nie da się ukryć, że ta para ma w sobie to "coś". Od chwili, kiedy po raz pierwszy się poznali, ich relacja kwitła, a ich wspólne życie stało się inspiracją dla wielu. Te osiem lat nie były wolne od trudności - jak przecież w każdym związku. Jednak to, co najważniejsze, to że mimo wszystko trzymają się razem, kochają się i wspierają na każdym kroku.

  Zdjęcia, które Kuba dodał do swojego postu, ukazują ich wspólne chwile - od romantycznych kolacji, przez rodzinne wycieczki, aż po codzienne momenty spędzone razem. Każde z nich jest dowodem na to, że miłość, o której śpiewa w swoich piosenkach, nie jest tylko fikcją.

  Dla fanów disco polo oraz tych, którzy cenią prawdziwe uczucia, historia Kuby i Eweliny jest dowodem na to, że miłość, nawet w świecie show-biznesu, może przetrwać. Życzymy im kolejnych wielu lat szczęścia oraz równie pięknych wspomnień, jak te, które dotychczas ze sobą stworzyli.

  Nie przegapcie zdjęć z tej romantycznej rocznicy w naszym serwisie disco-polo.info!

  Galeria zdjęć:
  Plik Kuba-Playboys---rocznica-slubu-1.jpg
  Plik Kuba-Playboys---rocznica-slubu-5.jpg
  Plik Kuba-Playboys---rocznica-slubu-4.jpg
  Plik Kuba-Playboys---rocznica-slubu-3.jpg
  Plik Kuba-Playboys---rocznica-slubu-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z "Projektu Lady" mówi ile można zarobić w reality show!
  2. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  3. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
  4. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  5. Ciąża i rozwód?! Kajra i Sławomir przerywają milczenie! Artyści ujawnili kulisy swojego życia!
  6. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
  7. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  8. Maluba i znany producent Detmi połączyli siły! Nowa piosenka lada moment pojawi się w sieci. Czym zaskoczą gwiazdy?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie