2024-01-09T13:39:00+01:00 Okrutne bestialstwo pod domem Marka Biedrzyckiego – gwiazdy disco polo: Porzucone psy w mroźną noc! Zobacz Poruszające wydarzenie pod domem Marka Biedrzyckiego z Effect: dwa psy porzucone w mroźną noc. Szokujące nagranie i apel artysty. https://disco-polo.info/uploads/news/okrutne-bestialstwo-pod-domem-marka-biedrzyckiegopng.png Disco-Polo.info

Okrutne bestialstwo pod domem Marka Biedrzyckiego – gwiazdy disco polo: Porzucone psy w mroźną noc! Zobaczcie nagranie!


Poruszające wydarzenie pod domem Marka Biedrzyckiego z Effect: dwa psy porzucone w mroźną noc. Szokujące nagranie i apel artysty.

Autor: Adam Begier, 09 Styczeń 2024  13:39
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Okrutne bestialstwo pod domem Marka Biedrzyckiego – gwiazdy disco polo: Porzucone psy w mroźną noc! Zobaczcie nagranie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 2. Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!
 3. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!

  W świecie, gdzie muzyka disco polo często kojarzy się z radością i beztroską zabawą, czasem zdarzają się wydarzenia, które rzucają cień na codzienne sprawy. Takim właśnie zdarzeniem, które wstrząsnęło społecznością fanów tego gatunku, było wczorajsze wydarzenia związane z Markiem Biedrzyckim, liderem i założycielem popularnego zespołu Effect.

  Dramat pod drzwiami domu gwiazdy disco polo!

  Wczoraj wieczorem, wśród zimowej aury, doszło do szokującego wydarzenia. Marek Biedrzycki opublikował na swoim profilu społecznościowym nagranie, które dokumentuje okrutny czyn. Ktoś nieznany, poruszający się samochodem marki Mazda z rejestracją z miejscowości Hajnówka, wyrzucił dwa psy bezpośrednio pod dom artysty.

  Wydarzenie to miało miejsce w ekstremalnych warunkach pogodowych – temperatura powietrza wynosiła aż minus 17,5 stopnia Celsjusza. Na nagraniu widać, jak zwierzęta są porzucane i pozostawione same sobie w mroźnej, zimowej nocy.

  Reakcja Marka Biedrzyckiego

  Marek Biedrzyckiego w bardzo emocjonalnych i szczerych słowach skomentował nagranie. Artysta nie krył oburzenia i wstrząsu, jaki wywołało u niego to okrutne zachowanie. W swoim przesłaniu podkreślił, że takiego okrucieństwa nie da się opisać słowami. Padło sporo ostrych słów i prawidłowo.

  Lider Effect zadeklarował również, że jak najszybciej przekaże nagranie odpowiednim służbom. Jego celem jest namierzenie i pociągnięcie do odpowiedzialności osoby odpowiedzialnej za to nieludzkie zachowanie.

  Apel do społeczności

  To wydarzenie wywołało szeroką reakcję wśród fanów muzyki disco polo oraz w społeczności internetowej. Wielu z nich wyraża wsparcie dla Marka Biedrzyckiego oraz oburzenie na okrucieństwo, którego byli świadkami i udostępnia to nagranie.

  Apelujemy do wszystkich, by w takich sytuacjach nie pozostawać obojętnym. Każdy przypadek okrucieństwa wobec zwierząt powinien być zgłaszany odpowiednim służbom. Jednocześnie, warto pamiętać o wspieraniu lokalnych schronisk i organizacji zajmujących się ochroną zwierząt. Ich praca jest nieoceniona, szczególnie w obliczu takich dramatycznych wydarzeń.

  Zobaczcie nagranie

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nagranie!
  2. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  4. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  5. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  6. Justyna Lubas znów na fali! "Po co" zdobywa serca fanów
  7. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  8. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie