Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość od Czadomana! Artysta disco polo coraz bardziej zaskakuje!

2020-05-28T12:00:00+02:00 Nowość od Czadomana! Artysta disco polo coraz bardziej zaskakuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowosc-od-czadomana-artysta-co-raz-bardziej-zaskakuje-1590091229.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Klimaty, w jakich Czadoman osadził nowy kawałek, na pewno nakłonią jego fanów do przemyśleń i poszukania odpowiedzi na ważne pytanie

Reklama

Wokalista muzyki tanecznej nie potrafi zwolnić. Czy wyjdzie mu to na dobre? Czadoman z natury jest szalony i nieprzewidywalny, ale tą propozycją, która została zatytułowana „Jak to jest” przeszedł samego siebie. Czadoman w branży disco polo znacznie wyróżnia się od reszty wykonawców muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!

Jego charakterystyczny okrzyk, peleryna super-bohatera i dystans, jaki ma do siebie, ludzi oraz otaczającej go rzeczywistości, jest nie do przebicia. Wokalista ma na swoim koncie same przeboje. Zdecydowanie do tych trzech najlepszych można zaliczyć „Chodź na kolana”, „Kochane panie” i oczywiście„Ruda tańczy jak szalona”.

Paweł Dudek z każdym nowym utworem stawia poprzeczkę bardzo wysoko. W tym przypadku nie ma żadnych wątpliwości, że przeszedł samego siebie. Jego nowość pod tytułem „Jak to jest” wkracza w zupełnie inny wymiar, w porównaniu z dotychczasowymi piosenkami, które udało się stworzyć muzykowi.

Klimaty, w jakich Czadoman osadził nowy kawałek, na pewno nakłonią jego fanów do przemyśleń i poszukania odpowiedzi na ważne pytanie. Piosenka na pewno ma szansę podbić niejedną stacje radiową. Koniecznie napiszcie, jak wam się podoba utwór pt. „Jak to jest”?

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.