Reklama


Reklama

Nowość od Czadomana! Artysta disco polo coraz bardziej zaskakuje!

2020-05-28T12:00:00+02:00 Nowość od Czadomana! Artysta disco polo coraz bardziej zaskakuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowosc-od-czadomana-artysta-co-raz-bardziej-zaskakuje-1590091229.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Klimaty, w jakich Czadoman osadził nowy kawałek, na pewno nakłonią jego fanów do przemyśleń i poszukania odpowiedzi na ważne pytanie

Reklama

Wokalista muzyki tanecznej nie potrafi zwolnić. Czy wyjdzie mu to na dobre? Czadoman z natury jest szalony i nieprzewidywalny, ale tą propozycją, która została zatytułowana „Jak to jest” przeszedł samego siebie. Czadoman w branży disco polo znacznie wyróżnia się od reszty wykonawców muzyki tanecznej.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Jego charakterystyczny okrzyk, peleryna super-bohatera i dystans, jaki ma do siebie, ludzi oraz otaczającej go rzeczywistości, jest nie do przebicia. Wokalista ma na swoim koncie same przeboje. Zdecydowanie do tych trzech najlepszych można zaliczyć „Chodź na kolana”, „Kochane panie” i oczywiście„Ruda tańczy jak szalona”.

Paweł Dudek z każdym nowym utworem stawia poprzeczkę bardzo wysoko. W tym przypadku nie ma żadnych wątpliwości, że przeszedł samego siebie. Jego nowość pod tytułem „Jak to jest” wkracza w zupełnie inny wymiar, w porównaniu z dotychczasowymi piosenkami, które udało się stworzyć muzykowi.

Klimaty, w jakich Czadoman osadził nowy kawałek, na pewno nakłonią jego fanów do przemyśleń i poszukania odpowiedzi na ważne pytanie. Piosenka na pewno ma szansę podbić niejedną stacje radiową. Koniecznie napiszcie, jak wam się podoba utwór pt. „Jak to jest”?

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  3. Legendarna grupa disco polo kończy działalność? Takie informacje pojawiły się po premierze najnowszego utworu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.