2020-08-24T12:00:00+02:00 Nowa piękna i ponętna kobieta w świecie disco polo chce zdobyć serca fanów i podbić scenę! Czy uda się jej to? Sprawdźcie zbiór informacji o nowej wokalistce! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/nowa-piekna-i-niezwykle-ponetna-postac-w-swiecie-disco-polo-chce-zdobyc-serca-fanow-i-podbic-scene-1598180675.jpg

Nowa piękna i ponętna kobieta w świecie disco polo chce zdobyć serca fanów i podbić scenę!

Autor: Adam Begier , 24 Sierpień 2020  12:00
Nowa piękna i ponętna kobieta w świecie disco polo chce zdobyć serca fanów i podbić scenę!
Źródło zdjęć: instagram.com/maszognia/

Czy uda się jej to? Sprawdźcie zbiór informacji o nowej wokalistce!Reklama

Zastanawialiście się kiedyś czy łatwo  jest zrobić karierę w świecie disco polo? Z naszych obserwacji wynika jasno, że nie jest to proste zadanie. Chęci i pieniądze nie wystarczą, potrzeba talentu, pomysłu i samozaparcia. Takimi cechami odznacza się nowa twarz w świecie disco polo, Aleksandra Falkowska.

Zobacz również: Bartek Tecław Teciu powraca na rynek disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Mała drama"! To dobra produkcja!

Blanka, bo taki pseudonim artystyczny przybrała wokalistka to nowa twarz na rynku disco polo i dance. Choć na scenie jest od 10 lat, a jej kariera zaczęła się w programie Disco Star, chce podbić serca fanów właśnie teraz.

Uzyskaliśmy informacje dotyczące działań Artystki. Jak się okazało, w ostatnim czasie ostro pracowała nad debiutanckim utworem, do którego nakręcony został równie klip. Singiel zatytułowany został "Weź mnie" i opowiadał będzie o dziewczynie, która pragnie zdobyć serce mężczyzny. Będzie tanecznie, rytmicznie, nie zabraknie seksapilu i nuty romantyzmu. Jak udało nam się dowiedzieć, klip kręcony był nad jednym z polskich jezior. Możemy zdradzić, że w klipie pojawią się egzotyczne klimaty!

O premierze nowości od Blanki poinformujemy Was na łamach Disco-Polo.Info. Czekajcie, bo warto!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Gdzie kręcono Disco Polo? Tajemnice i ciekawostki o filmie
  2. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  3. Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!
  4. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  5. Pamiętacie Galę Piosenki Popularnej i Chodnikowej 1992? Mamy wyjątkowe nagranie! Od tej imprezy disco polo weszło na inny poziom!
  6. Znany producent zainteresował się nowością DISCO POLO! Posłuchajcie, jak przerobił utwór Kariny Opyrchał! Podbije tym Polskę?
  7. Wokalista disco polo Von Prais bezpieczny po dramatycznym wypadku na morzu
  8. Kiedy Disco Polo w telewizji?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie