Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-15T07:15:00+02:00 Najlepszy występ w historii telewizji?! Marcin Miller (Boys) wzruszył miliony Polaków! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/najlepszy-wystep-w-historii-telewizji-marcin-miller-boys-w-niesamowitym-wydaniu-podbil-serca-fanow-zgromadzonych-w-mragowie-1597440147.jpg
Reklama

Najlepszy występ w historii telewizji?! Marcin Miller (Boys) wzruszył miliony Polaków!

Redakcja , 15 Sierpień 2020  07:15
Najlepszy występ w historii telewizji?! Marcin Miller (Boys) wzruszył miliony Polaków!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ten występ to dowód na to, że Marcin Miller jest prawdziwą legendą

Reklama

Koncerty disco polo ruszyły na dobre - wakacje powoli się kończą, zatem to ostatni moment na dobrą imprezę. Telewizja Polsat wzięła sprawy w swoje ręce i zorganizowała imprezę, która może być dla innych wzorem do naśladowania.

Zobacz również: Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.

Marcin Miller, lider formacji Boys to przebojowy facet, który nie dość, że jest utalentowany, to do tego operuje nieziemskim poczuciem humoru. Człowiek-legenda polskiego disco polo jest dla młodych Artystów wyznacznikiem stylu, klasy i talentu, a dla dojrzałych fanów disco to uosobienie najlepszego stylu w muzyce tanecznej.

Organizatorzy Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie nie mogli odpuścić sobie zaproszenia formacji Boys na to przepiękne wydarzenie. Formacja Marcina Millera oczywiście pojawiła się w Mrągowie i dała na scenie prawdziwe show! To był nieziemski występ - wszystko dzięki kilku elementom składowym - wykonanie, choreografia i ... kreacje! Marcin Miller wraz z chłopakami z zespołu Boys od zawsze słynie z idealnie dopasowanych kreakcji - w Mrągowie tylko to potwierdził. 

Na scenie lider Boys wykonał m.in. przebój sprzed lat - "Biały miś" zagościł na scenie budząc nostalgię w sercach fanów i porywając ich jednocześnie do zabawy. Występ okazał się strzałem w dziesiątkę, co sami możecie zobaczyć poniżej. Dla porównania wrzucamy także wykonanie formacji Top One. Jak myślicie, czy wersja Marcina Millera jest lepsza od tej wykonywanej przez legendarną formację?

Zobacz również: Co za informacja! Artysta disco polo z dużymi szansami na Telekamerę „Tele Tygodnia”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!
  2. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!
  3. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  4. Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej