„Norbert na weekend” nowy program Polo TV!

„Norbert na weekend” nowy program Polo TV!

Norbert Bieńkowski znany z audycji w radiu Vox Fm został nowym prowadzącym program „Norbert na weekend” w telewizji Polo Tv.

Zobacz też Zespół Lesioki w Must Be The Music! Kim są i skąd pochodzą?

Reklama

„Norbert na weekend” to jeden z nowych programów, który zawitał na szklane ekrany w telewizji Polo TV. Nowym prowadzącym wcześniej nie spotykanym na antenie Polo Tv został Norbert Bieńkowski. Na pewno skojarzycie głos tego Pana. To jeden z prowadzących audycje w radiu Vox FM.

Czy „Bartek” to nowy hit 2026 Sławomira i Kajry? Premiera piosenki w „halo tu polsat” Warto przeczytać: Czy „Bartek” to nowy hit 2026 Sławomira i Kajry? Premiera piosenki w „halo tu polsat”

Program Norberta to swego rodzaju przygotowania do nadchodzącego weekendu. Nie wiecie na, który koncert pójść, co ciekawego dzieje się w Twoim mieście? Norbert sprawdzi czego nie możecie przegapić, co fajnego dzieje się w Twojej okolicy. Najlepszy przegląd wydarzeń i koncertów disco polo, oraz pomoc w ukształtowaniu weekendowych planów. Program „Norbert na weekend” będzie pojawiać się w Polo Tv w każdy czwartek o godz. 14:30. 

Reklama

Zobacz
Która stacja wygrała sylwestrową noc TVP, Polsat, czy Republika? Zobacz ranking oglądalności! Zobacz również: Która stacja wygrała sylwestrową noc TVP, Polsat, czy Republika? Zobacz ranking oglądalności!
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Który numer disco polo najbardziej zapada w pamięć?
Jesteś szalona
0 głosów 0%
1. Mydełko Fa
1 głosów 100%
Wolność
0 głosów 0%
Nie odchodź
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok

Warto przeczytać - Norbert Bieńkowski

Powiązane artykuły na temat: Norbert Bieńkowski
Warto przeczytać - Norbert Bieńkowski

Najpopularniejsze w serwisie

Polecamy