2018-02-03T12:48:00+01:00 „Norbert na weekend” nowy program Polo TV! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/norbert-na-weekend-nowy-program-polo-tv-1517586016.png

„Norbert na weekend” nowy program Polo TV!

Redakcja , 03 Luty 2018  12:48
„Norbert na weekend” nowy program Polo TV!
Źródło zdjęć: Polo TV

Norbert Bieńkowski znany z audycji w radiu Vox Fm został nowym prowadzącym program „Norbert na weekend” w telewizji Polo Tv.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Norbert na weekend” to jeden z nowych programów, który zawitał na szklane ekrany w telewizji Polo TV. Nowym prowadzącym wcześniej nie spotykanym na antenie Polo Tv został Norbert Bieńkowski. Na pewno skojarzycie głos tego Pana. To jeden z prowadzących audycje w radiu Vox FM.

Program Norberta to swego rodzaju przygotowania do nadchodzącego weekendu. Nie wiecie na, który koncert pójść, co ciekawego dzieje się w Twoim mieście? Norbert sprawdzi czego nie możecie przegapić, co fajnego dzieje się w Twojej okolicy. Najlepszy przegląd wydarzeń i koncertów disco polo, oraz pomoc w ukształtowaniu weekendowych planów. Program „Norbert na weekend” będzie pojawiać się w Polo Tv w każdy czwartek o godz. 14:30. 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera zespołu Mega Dance trafiła do sieci! Utwór 'Cudowne oczy' to nowy hit disco polo?!
  2. Popularne wokalistki disco polo Szpilki zdradziły informacje o nowej produkcji! Zdążą wydać premierę jeszcze przed Świętami?!
  3. W sieci pojawiła się gorąca składanka hitów disco polo! To największe przeboje zespołu Kristars!
  4. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  5. Znana wokalistka disco polo wystąpi w koncercie dedykowanym obrońcom polskich granic na TVP! Syn Elwiry Mejk jest żołnierzem!
  6. Deszcz nagród dla uwielbianego gwiazdora disco polo! Loverboy może otwierać szampana!
  7. Nieziemska niespodzianka od królowej disco polo! Cudowna Shazza spełniła marzenie fanów i nagrała piękną piosenkę!
  8. Radek Liszewski Weekend wykonał na żywo wielki rockowy przebój z repertuaru zespołu Lombard!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami