Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-02-03T12:48:00+01:00 „Norbert na weekend” nowy program Polo TV! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/norbert-na-weekend-nowy-program-polo-tv-1517586016.png
Reklama

„Norbert na weekend” nowy program Polo TV!

Redakcja , 03 Luty 2018  12:48
„Norbert na weekend” nowy program Polo TV!
Źródło zdjęć: Polo TV
Reklama

Norbert Bieńkowski znany z audycji w radiu Vox Fm został nowym prowadzącym program „Norbert na weekend” w telewizji Polo Tv.

Reklama

„Norbert na weekend” to jeden z nowych programów, który zawitał na szklane ekrany w telewizji Polo TV. Nowym prowadzącym wcześniej nie spotykanym na antenie Polo Tv został Norbert Bieńkowski. Na pewno skojarzycie głos tego Pana. To jeden z prowadzących audycje w radiu Vox FM.

Program Norberta to swego rodzaju przygotowania do nadchodzącego weekendu. Nie wiecie na, który koncert pójść, co ciekawego dzieje się w Twoim mieście? Norbert sprawdzi czego nie możecie przegapić, co fajnego dzieje się w Twojej okolicy. Najlepszy przegląd wydarzeń i koncertów disco polo, oraz pomoc w ukształtowaniu weekendowych planów. Program „Norbert na weekend” będzie pojawiać się w Polo Tv w każdy czwartek o godz. 14:30. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna i ponętna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca idealną figurą. Scena dzieje się w łazience!
  2. Przepiękna wokalistka Top Girls przyłapana na kolacji z fanem?! To był niezapomniany wieczór!
  3. Najgorętsze kadry tego roku?! Gwiazda disco polo kusi jędrnymi pośladkami!
  4. Co za dekolt! Urocza gwiazda disco polo totalnie zaskoczyła swoich fanów! Wygląda obłędnie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej