2023-08-11T10:38:00+02:00 PIlne! Norbert Bieńkowski opuszcza VOX FM po 11 Latach! Norbert Bieńkowski, ikona radia VOX FM, po 11 latach żegna się z anteną. Charakterystyczny głos i energia porannych pasm zostaną w pamięci. Jaki będzie kolejny krok prezent https://disco-polo.info/uploads/news/pilne-norbert-bienkowski-opuszcza-vox-fm-po-11-latachjpg.jpg Disco-Polo.info

PIlne! Norbert Bieńkowski opuszcza VOX FM po 11 Latach!


Norbert Bieńkowski, ikona radia VOX FM, po 11 latach żegna się z anteną. Charakterystyczny głos i energia porannych pasm zostaną w pamięci. Jaki będzie kolejny krok prezentera?

Autor: Adam Begier, 11 Sierpień 2023  10:38
Źródło zdjęć: facebook.com/noooorbeeeert
PIlne! Norbert Bieńkowski opuszcza VOX FM po 11 Latach!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Królowa jest tylko jedna" w nowej odsłonie! To będzie hit we wszystkich klubach w Polsce?
 2. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 3. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!

  Wielu z nas, kiedy tylko włączało radio, na pewno spotkało się z charyzmą głosu i profesjonalizmem Norberta Bieńkowskiego, jednego z najbardziej lubianych prezenterów radia VOX FM. Przez ponad jedenaście lat towarzyszył nam w porannych pasmach, dostarczając nam energii na cały dzień. 

  Legenda Radia VOX FM

  Norbert Bieńkowski stał się prawdziwą legendą w świecie radia. Jego charakterystyczny głos, pełen energii i entuzjazmu, wypełniał nasze samochody, domy i miejsca pracy. Prowadząc poranne audycje, potrafił nie tylko dostarczyć nam aktualności, ale także rozbawić, zaskoczyć i oczywiście zagrać ulubione kawałki. Jego unikalny styl w prowadzeniu programów przyciągał uwagę nie tylko fanów disco polo, ale także tych, którzy doceniali pozytywną atmosferę i dobry humor.

  Wiele Wcieleń Norberta Bieńkowskiego

  Nie tylko radiowy eter był świadkiem talentu Norberta Bieńkowskiego. Poza porannymi pasmami, wcielał się w rolę prezentera na różnego rodzaju imprezach związanych z muzyką disco polo. Jego obecność nadawała imprezom wyjątkowego charakteru i przyciągała tłumy fanów. Jednak nie tylko mikrofon był narzędziem jego pasji. Tworząc ciekawe projekty dla grupy ZPR Media, angażował się w rozwijanie kreatywnych rozwiązań dla stacji radiowych.

  Rozstanie z Radiem VOX FM

  Norbert Bieńkowski postanowił podjąć odważną decyzję i opuścić radio VOX FM, z którym był związany przez ponad 11 lat. Jego oświadczenie na mediach społecznościowych odbiło się szerokim echem wśród słuchaczy. W swoim przekazie podziękował fanom za towarzyszenie mu w "szalonej podróży" i ogłosił, że od września wyrusza w nową przygodę.

  Witajcie,
  dzisiaj poprowadziłem swój ostatni program w radiu VOX FM.
  Po ponad 11 latach w grupie ZPR Media zdecydowałem się iść dalej. Dziękuje Wam za to, że byliście ze mną podczas tej szalonej podróży.
  Od września zaczynam przygodę w innym miejscu.
  Stay tuned,
  Norbert Bieńkowski

  Co Przyniesie Przyszłość?

  Co przyniesie przyszłość dla Norberta Bieńkowskiego? To pytanie, które pewnie zadaje sobie wiele osób, które związane były z jego głosem na antenie VOX FM. Jego decyzja o opuszczeniu stacji wywołała spekulacje na temat ewentualnych nowych projektów. Czy zobaczymy go w telewizji, usłyszymy w innym radiu, czy może szykuje coś zupełnie innego? Jego słowa "Stay tuned" pozostawiają wiele drzwi otwartych dla przyszłych niespodzianek.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?
  2. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  3. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
  4. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
  5. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!
  6. "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!
  7. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
  8. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie