2020-09-12T11:30:00+02:00 Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/jedyne-takie-weselne-show-od-dzis-w-polotv-to-bedzie-prawdziwy-hit-sezonu-1599898133.jpg

Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!

Redakcja , 12 Wrzesień 2020  11:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Polo TV przygotowało dla swoich widzów nie lada gratkę - nowy program porwie Was do tańca i zabawy!

Reklama

Muzyczne talent show to programy, które gromadzą przed szklanymi ekranami ogromną widownię. Przykładem może być program Disco Star, który od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych w branży muzycznej. Teraz czas na nowy program, który jest dziełem PoloTV!

Zobacz również: Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!

Disco Star to program, który skupiał się na solistach, jednak tym razem stacja przygotowała prawdziwy kąsek dla zespołów weselnych! Już dziś swoją premierę ma program "Disco Band Weselny Show", który pojawi się na antenie o godzinie 17:30.

Jak piszą sami organizatorzy, w programie widzowie zobaczą najlepsze formacje weselne z całej Polski, które potrafią porwać gości do tańca i rozgrzać parkiet do czerwoności. Uczestnicy zaprezentują nie tylko muzykę weselną. W programie pojawią się również weselne przyśpiewki oraz lokalne obyczaje panujące w ich rodzinnych stronach.

Uczestników oceniać będą największe gwiazdy muzyki tanecznej: Sławomir Świerzyński (Bayer Full), Magda Narożna (Piękni i Młodzi), Kuba Urbański (Playboys) oraz Norbert Bieńkowski (prezenter Radia VoX FM). Gospodarzami programu są Klaudia Wiśniowska oraz Wojciech Grodzki.

Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku programu? Tego dowiemy już dziś o 17:30! Zapraszamy przed telewizory!

Zobacz również: Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  2. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  3. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  4. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  5. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  6. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  7. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  8. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami